přidat prezentaci

Montovaný dům vám ušetří čas i peníze

01-montovane-drevostavby

Zájemcům o bydlení ve vlastní nemovitosti, kteří chtějí vše vyřešit co nejrychleji, se vyplatí uvažovat o montovaném domě. Kromě času jim může ušetřit i peníze a dopřát pohodlí v obydlí přesně podle jejich představ.

Dřevostavba není zahradní domek

Nejeden majitel pozemku zvažující stavbu vlastního domu si pod pojmem montovaná dřevostavba představí obydlí připomínající zahradní domek. To je však omyl, ve skutečnosti nemusíte při pohledu na objekt vůbec poznat, že jde o dřevostavbu. Může mít totiž vzhled klasické zděné budovy.
Tento typ bydlení je velmi variabilní a umožňuje vytvořit obydlí odpovídající ideálním představám budoucích majitelů. Dřevostavby na klíč jim umožňují vybrat si typ a barvu střechy, podobu oken i omítek.

Výhodou použití dřeva přitom budou výborné tepelně izolační vlastnosti, které majiteli pomohou ušetřit například náklady na vytápění. Dodavatelé domů mívají dobře zvládnutou technologii, která odstraní tepelné mosty, zároveň je dřevostavba výborně odhlučněná. Montované dřevostavby jsou zkrátka ideálními nízkoenergetickými domy.

Montovaný dům vyroste rychle

Kdo zvažuje pořízení montovaného domu, má na výběr ze dvou základních variant řešení. Buď si může zvolit již připravený projektový dům, který společně s jeho autorem upraví na základě svých požadavků. Druhou možností je nechat si připravit vlastní návrh přesně na míru.

Velkou výhodou montovaných domů je jejich jasná cena hned od počátku. Na rozdíl od stavebníků, kteří postupně nakupují materiál a budují své obydlí, mají majitelé tohoto typu bydlení přesný přehled o celkových nákladech.

Vlastní realizace domu spočívá v zadání přípravy přesných prefabrikovaných dílů ve výrobním závodu a jejich následném smontování na připravené základové desce objektu. Samotná stavba včetně zavedení elektřiny a napojení dalších inženýrských sítí trvá jeden pracovní týden.

Kategorie: Dům

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce