přidat prezentaci

Na Štěpánce

Luxusní developerský projekt Na Štěpánce zájemcům nabízí v celkovém počtu 10 řadových domů a 88 nových bytů situovaných v 8 viladomech. Tato exkluzivní novostavba je navržena tak, aby přirozeně zapadla do místní zástavby bez narušení jejího dosavadního rázu. Vytváří kvalitní podmínky pro bydlení nejnáročnější klientely s vysokým standardem. Svým budoucím majitelům umožní plně si vychutnat krásný výhled na Prahu i na okolní přírodu. Dalším pozitivem je vysoce nadstandardní vybavení interiérů jednotlivých bytových jednotek a řadových domů. Novostavba je do posledního detailu sladěna s celkovým architektonickým rázem oblasti Na Štěpánce. Hlavním cílem obytného komplexu Na Štěpánce je vyjít vstříc náročným klientům a poskytnout jim snové bydlení s optimálním zázemím za výhodnou cenu.
 


 
na-stepance
Developerský projekt nabízí momentálně byty v dispozicích od 1+kk, 2+kk, 3+kk nebo 4+kk se zahrádkami a terasami. Ty v létě znatelně rozšíří obytnou plochu bytů. Byty také disponují garážemi, které tak zajišťují bezproblémový prostor pro zaparkování Vašeho vozu. Svým zajímavým dispozičním řešením nabízí novostavba Na Štěpánce výhled do všech čtyř světových stran. Ceny bytů se pohybují od částky 1 479 782 Kč do 5 316 929 Kč. Rozloha bytů se pohybuje v rozmezí od 31 po 125 metrů čtverečních a byty jsou k dispozici k nastěhování od července 2013. V ceně bytů i řadových domů jsou obsaženy i sklepy a komory. Ve všech bytech se nacházejí dřevěná eurookna. Vytápění bytů i řadových domů je realizováno za využití plynového kotle v každé bytové jednotce s vlastní regulací na každý samostatný byt nebo řadový dům. Ve všech obytných prostorách jsou k nalezení plovoucí podlahy, závěsná WC, luxusní dlažby a obklady dle výběru, TV anténa pro digitální příjem apod.
 
Projekt se nachází v jihozápadní části Prahy, ve středu městské části Prahy 5 – Slivenec. Novostavba je zasazena do stávající vilové zástavby na planině nad Prokopským, Radlickým a Chuchelským údolím. Na severní straně Slivenec nabízí úžasný výhled na přírodní park Prokopské a Dalejské údolí. Na východě spadá do přírodního parku Radotínsko-Chuchelský háj a na západě do chráněné krajinné oblasti Český kras. Slivenec navazuje na Městskou část Praha 5 v areálu Barrandov a je obklopen dalšími městskými částmi Velká Chuchle, Radotín a Lochkov. Rezidenční resort se může pyšnit svou blízkostí k centru Prahy. Ideálním spojení v podobě stanice metra Smíchov nabízí rychlý spoj se zbytkem Prahy. Stanice je vzdálena pouhých 10 minut pěšky. Kromě toho cesta k letišti zabere 15 minut. Z novostavby Na se lze také snadno napojit na nový pražský silniční okruh. Díky skvělému občanskému zázemí je novostavba vhodná i pro rodiny s dětmi. V blízkosti se nachází škola, školka, pošta, obchody, sportoviště a také aqvapark.

Kategorie: Magazín bydlení, Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce