přidat prezentaci

Napínací potahy pro okamžitou změnu pokoje

potah

Také máte občas pocit, že by váš interiér potřeboval změnu? Chcete oživit svůj obývák novou sedačkou? Nebo je váš gauč již zničený, ale nemáte dostatek financí na nový? V tom případě je ideálním řešením napínací potah na sedačku či křeslo. V mžiku váš pokoj promění tak, aniž byste museli cokoliv stěhovat, přestavovat nebo nakupovat nový nábytek. Tím se ušetří nejen váš čas, ale i peníze. Na trhu jsou sice dostupné i běžné přehozy, které však mají tu nevýhodu, že se neustále shrnují.

Proč zvolit napínací potah?

• Okamžitě promění váš interiér
• Šetří peníze
• Vzhled sedačky lze sladit například s ročním obdobím
• Ze staré sedačky potah udělá novou
• Snadný na údržbu
• Potah přesně obepne tvar sedací soupravy či křesla
• Neshrnuje se
• Velmi snadná manipulace

Snadná a rychlá údržba

Napínací potahy mají i tu výhodu, že jsou snadné na údržbu. Gauče a křesla je potřeba čas od času nechat vyčistit, k čemuž je nezbytné objednat speciální přístroje či dokonce firmu zabývající se chemickým čištěním. Obzvlášť máte-li domácího mazlíčka či malé dítě, víte, jak je čištění složité. Proto jsou skvělým řešením napínací potahy, které jednoduše vyperete a během chvíle je vaše sedačka znovu jako nová. Jsou vyrobeny z elastického a velmi kvalitního materiálu, který obepne nábytek tak, že nebude možné poznat, že jde o potah!

Jistě si vyberete ze široké nabídky potahů různých barev a materiálů, které v mžiku promění váš interiér! Nemusíte se obávat ani atypického tvaru vaší sedací soupravy. Potahy se vyrábějí různých střihů, například pro trojsedačky či soupravy ve tvaru písmene L. Nasazení potahu je navíc velmi snadné a rychlé.

Mezi jedny z nejoblíbenějších prodejců napínacích potahů na českém trhu je firma decoDoma, která svým zákazníkům nabízí kvalitní potahy vyráběné ve Španělsku a Itálii, ze kterých si vyberete jistě i vy!

Kategorie: Interiér, Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce