přidat prezentaci

Nechejte se inspirovat kuchyněmi na webu InHaus.cz

03-kuchyne

Pokud se chystáte pořídit novou kuchyni nebo třeba chcete tu současnou trochu vylepšit, můžete se inspirovat na webu InHaus.cz. Velké množství fotografií seřazených podle jednotlivých stylů vám pomůže dotáhnout váš nápad k realizaci a zpříjemnit si prostředí, ve kterém trávíte část dne.

Webové stránky slouží nejen jako inspirace, ale obsahují též kontakty na řadu autorů konkrétních řešení. Pokud si tedy vyberete kuchyni podle svých představ, můžete se s autory spojit prostřednictvím kontaktů na kuchyňská studia nebo bytové designéry. Těm InHaus.cz bezplatně poskytuje prostor pro prezentaci.

Kuchyně roztříděné podle stylů

Sledujete pořady a vaření a líbí se vám středomořský styl kuchyně, ve kterém se prezentují italští a řečtí šéfkuchaři? Nebo vám naopak učarovalo prostředí, v němž vznikají japonské speciality? Kuchyně najdete roztříděné do kategorií, takže můžete snadno a rychle najít podle stylu, který preferujete. Příkladem může být skandinávský, asijský, středomořský nebo lidový styl. Snímky vám pomohou nejen se základní orientací, ale rovněž i při výběru doplňků a doladění detailů. Můžete se inspirovat různým designem, širokým výběrem barev a zvážit nejvhodnější typ osvětlení.

Moderní jsou kuchyňské ostrůvky

Zvláštní pozornost věnuje web kuchyňským ostrůvkům. Ty se při správném řešení stávají dominantními prvky celé kuchyně a výrazně pomáhají vyřešit celý prostor místnosti. Mnoho fotografií kuchyňských ostrůvků je rovněž tříděno podle jednotlivých stylů, takže je snadné si vybrat to správné řešení do vašeho domu či bytu.

Příprava pokrmů a nápojů samozřejmě končí jejich následnou konzumací. Také v případě jídelen vám nový web rozšíří obzory a inspiruje vás k pořízení toho správného jídelního stolu, dalšího nábytku a doplňků. Jídelny jsou často jediným prostorem, v němž se během pracovního týdne schází celá rodina a jejich výběr by proto měl odpovídat důležitosti tohoto prostoru.

Kategorie: Interiér, Nábytek

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce