přidat prezentaci

Největší světový dodavatel flexibilních pracovišť

Dobře fungující firma je základ. Důležité je však také mít správné zázemí, kde můžete vaše podnikání rozvíjet. Nabídek kancelářských prostor je na trhu celá řada.

Začínající firmy chtějí na začátku podnikání co nejvíce ušetřit, proto často volí pronájem kanceláří. Mnohdy však i velké společnosti dají přednost pronájmu kvalitně vybavených kanceláři na lukrativních místech, kde se nemusí o nic dalšího starat.

Se zajištěním vhodných prostor šitých na míru vaším požadavkům vám pomůže společnost Regus.
 


 
1-143-83434

Historie společnosti

Historie společnosti Regus v České republice se začala psát již v roce 1989. V začátcích působení šlo společnosti především o to, aby byly kanceláře čisté, moderně vybavené a měli fungující recepci.

Za více než dvacet let se však v mnohém posunuli dopředu. Kromě pronájmu kancelářských prostor jsou dnes k dispozici také pronájmy obchodních salónků, zasedací místnosti a videokomunikační salónky po celém světě.

Dnes má společnost Regus již více než 1 800 center v 600 městech a 100 zemích. Obchodní centra Regus v České republice naleznete ve třech největších městěch. V Praze se nachází čtyři pobočky, v Brně a Ostravě jedna.

Flexibilní služby aneb nic není možné

Spolupráce se společností se opravdu vyplatí. Zatímco vy se plně věnujete svému podnikání, Regus zařídí vše ostatní za vás.

Dnes se žádná firma neobejde bez toho, aniž by musela cestovat za klienty po celém světě. Kde však hledat místo vhodné ne schůzku? Restaurace a kavárny mnohdy nejsou tím pravým řešením. Díky spolupráci s Regusem však budete mít plně vybavenou kancelář vždy plně k dispozici, ať už jste na schůzce v Londýně nebo Africe.

Regus se řídí heslem: “na správném místě v pravý čas”. Veškerá business centra tak naleznete v prvotřídních lokalitách obchodních center s dobrým dopravním spojením.

Za více než 20 let na trhu se společnost naučila flexibilně a rychle reagovat na potřeby a přání svých klientů. Právě tento přístup z nich dělá absolutní jedničky na trhu.

Více informací naleznete na webových stránkách www.regus.cz

Kategorie: Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce