přidat prezentaci

Nízkoenergetické dřevostavby vdechnou bydlení život

29112006378

Snem každého člověka je bydlení ve své režii. Lidé mají různé představy o svém stylu života a tím i bydlení. Rozhodnout se pro tradiční a osvědčený zděný dům anebo pro vysoce aktuální nízkoenergetické dřevostavby, je velký oříšek. Mnozí se jistě přikládají ke klasice, ale najdou se i takoví, kteří prahnou pro dokonalosti dřevěných domů. Bydlet v příjemném přirozeném prostředí s přírodních materiálů působí na člověka velice pozitivně a harmonicky. Rozhodnout se tedy pro tuto variantu je z hlediska estetiky a cítění jasná výhra. Klasický zděný dům nenabízí zdaleka takové výhody jako dřevěné domy.

Stačí si jen vybrat vhodnou stavební firmu

Rozhodnout se pro variantu tohoto typu domu je velkým rozhodnutím. Proto je ohromně důležité zvolit si osvědčenou firmu plnou bohatých zkušeností. Jen tak člověk dosáhne spokojenosti s výrazným výsledným efektem. Výhody nízkoenergetických dřevostaveb jsou jistě nekonečné. Hlavním magnetem jsou velkolepé tepelně izolační vlastnosti, které slibují obyvatelům ohromnou úsporu energií. Tento parametr je skutečný a úspora také! Je důležité vědět, že samotný plášť domu dodává vysoký tepelný odpor. Díky skladbě 10, 5 centimetrů silného trámu společně s izolačním materiálem v podobě minerální vlny dosáhnete oslnivých výsledků. Tyto domy se pyšní obdivuhodnými zvukově izolačními vlastnostmi. Suchá technologie stavby dává klientovi získat bydlení v krátkém čase, ale stavět je možné i v zimě. Nízké obvodové stěny nabízí srovnatelně větší obytný prostor než ten, co nabízejí zděné domy. Práce zkušených řemeslníků je špičková a minimální náklady na údržbu tohoto typu domu jsou báječné po celou dobu jeho dlouhé životnosti. Zákazník může stavební firmě do projektu mluvit a dopřát si tak dokonalý sen o svém stylu bydlení. Na výběr jsou nejen klasické domy, ale i atypické stavby, které vládnou moderní době. Přitažlivým faktorem je velice krátká výstavba, již v řádu dní! Také ceny trhají všechny mýty o pořízení rodinného domu! Vytvořit si krásné a pohodlné prostředí pro rodinu již není nedosažitelným cílem. Vyměnit byt ve městě za nízkoenergetickou dřevostavbu je jistě lákavá vidina života.

Splnit si sen je nablízku

Dřevěné domy jsou prostě zajímavým rozhodnutím pro pěkné, spokojené a levné bydlení. Oslovením správné firmy začíná celý příjemný kolotoč povinností. Počátek výběru typu domu, realizace hrubé stavby i dřevostavby na klíč je vlastně zábavná hra. Najít si společnost, která navíc zhotoví točitá schodiště, zábradlí, dveře, okna i podlahy je výhra v loterii. Dlouholeté zkušenosti jsou rovněž nepodcenitelným lákadlem. Spokojený život začíná v prostředí, ve kterém se člověk cítí jako ve skutečném domově.

Kategorie: Dům

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce