přidat prezentaci

Nové byty na Praze 6 – Novostavby Praha 6 – 2014

Bytový Dům Bílá Hora
Novostavba Bytový Dům Bílá Hora nabídne moderní architekturu citlivě zasazenou do velmi pěkného prostředí. V novém bydlení na Praze 6 – Bílá Hora nalezneme 36 nových bytů. Dokončení stavby a kolaudace je plánováno na prosinec roku 2014. Budova se pyšní energetickým štítkem třídy, a tak zaručuje velmi nízké náklady na provoz. Hlavním developerem a zároveň prodejcem těchto bytů je společnost Genius Loci Developer.

V novostavbě na Praze 6 nalezneme 36 bytových jednotek o dispozicích 2+kk až 5+kk. Ty byty, které nesou dispozice 4+kk a 5+kk navíc přijdou s předzahrádkou. U většiny s bytů se setkáme s balkonem a podzemním parkovacím stáním v ceně. Ceny bytů kolísají od necelých tří milionů až po téměř 7 milionů Kč včetně DPH. Byty nabídnou výměru od 61 do 142 m2. Standard odevzdávaných bytů je vysoký. V případě, že s ním nejste spokojeni, je možné za zlevněnou cenu nechat byt přetvořit dle vašich požadavků. Samozřejmě jsou v základu bezpečností vchodové dveře a plastová okna, která zaručí skvělé izolační vlastnosti. Vnitřní dveře pak v závislosti na bytech disponují různými dekory a prosklením. Sanitární keramika je též standardně instalována. V koupelnách a na toaletě se nabízí obklady a keramická dlažba. Co se sanitární techniky týče, můžete se spolehnout na osazení kvalitní vany, umyvadla a záchodu se zapuštěnou nádržkou do stěny. K vytápění jsou používána plochá radiátorová tělesa. V obývacích místnostech nalezneme laminátovou plovoucí podlahu, jejíž dekor je možné zvolit stejně tak jako barvu vypínačů a zásuvek. Různé byty nabídnou orientaci v 360 stupňovém horizontu, a tak se nemusíte bát, že byste si zde byt nevybrali.

Toto nové bydlení na Praze 6 se nachází ve velmi příjemné lokalitě Bílá Hora. Naleznete zde sportovní či kulturní vyžití. Dostatečné dopravní i obchodní infrastruktury umožní pohodlný život, který v dnešní hektické době ocení snad každý. Za sportem jako je běh či cyklistika můžete vyrazit do kulturní památky Obora Hvězda, která skýtá sportovní zázemí pro mnoho Pražanů. Novostavba Bílá Hora leží v blízkosti Fakultní nemocnice v Motole, a tak je zaručena blízkost zdravotnické péče kdykoliv bude potřeba. Díky poloze v ulici Karlovarská nabídne pětiminutovou dostupnost autobusové zastávky Ruzyňský hřbitov ve směru Nádraží Veleslavín, Nové Butovice a Zličín. Na druhou stranu se pak dostanete na zastávku Motol. Ve vzdálenosti deseti minut leží supermarket Lidl, v němž není problém nakoupit široké spektrum potravin. V dosahu deseti minut též nalezneme mateřskou a základní školu. V parných letních dnech oceníte možnost vykoupat se na Koupališti Motol. Zajímavou kulturní památkou je zámek Motol, který je vzdálený od nového bydlení na Praze 6 necelých 15 minut chůze. Blízkost Břevnovského kláštera navíc dýchá historickým dojmem na okolí vašeho bydliště.

Viladomy Veleslavín
Nové bydlení na Praze 6 Viladomy Veleslavín se skládají ze tří budov. Ty jsou osazeny 72 bytovými jednotkami spolu s osmi duplexy. Bytový komplex je již zkolaudovaný a připravený k nastěhování. Nové viladomy nabídnou moderní architekturu, která zapadá do dřívější zástavby a okolního prostředí. Budovy se pyšní energetickým štítkem C. Developerem projektu je Palace Engel Veleslavín, prodejcem bytů je společnost Lexxus Norton.

Tyto novostavby na Praze 6 nabídnou byty koncepce 1+kk až 4+kk. Cenové spektrum je poměrně široké. Cena se pohybuje od 2,9 milionů do částky lehce přesahující 10 milionů korun včetně DPH. K vybraným bytům jsou dostupné balkony, terasy, zahrady či zadní zahrádky. Standard bytů je v tomto případě poměrně vysoký. Budovy jsou kompletně zateplené. V bytech nalezneme zděné příčky. Zdi nesou bílé odolné barvy. V obývacím pokoji, kuchyni, předsíni a chodbě je položená dřevěná plovoucí podlaha. V koupelně a na WC nalezneme keramickou dlažbu stejně tak jako na společných chodbách. Balkony jsou osazeny mrazuvzdornou podlahou se soklem. Ve všech bytech nalezneme dřevěná okna s izolačními dvojskly. V přízemí jsou okna navíc doplněna bezpečnostním sklem a fólií. Dveře jsou povětšinou plné dýhové s hladkým povrchem. Ty, jež vedou do ložnice, jsou prosklené. Zapojena je společná televizní anténa a přípojka telefonu. Samozřejmostí je osazení video-telefonu a dálkově ovládaného zámku u vstupních dveří. Standardní pokrytí elektrickou sítí v podobě zásuvek je dostupné ve všech místnostech vyjímaje toalety. Pro vytápění je použita výměníková stanice spolu s plochými radiátory. V koupelně se k vytápění používá spirálový žebřík na elektřinu. Koupelny nabídnou bílé keramické umyvadlo spolu s vanou či sprchovým koutem v závislosti na koncepci bytu. WC je osazeno závěsnou keramickou mísou se zabudovanou nádržkou. Všechny baterie jsou chromované. K bytům je přiřazeno parkovací stání v ceně. Případně podzemní garáže monitorované kamerovým systémem.

Viladomy Veleslavín leží na Praze 6 Veleslavíně v ulici Pod Dvorem. V 10 minutové vzdálenosti se nachází zámek s parkem vhodný pro procházky s dětmi. Blízké je též Šárecké údolí či koupaliště Džbán. Potěší blízkost polikliniky, školy, pošty, lékárny, řady restaurací či čerpací stanice. Co se dopravy týče, potěší blízkost zastávek autobusu, vlaku či tramvaje. Navíc se bude nacházet pouhých 300 m od budoucí stanice metra Veleslavín. Jedná se o klidnou čtvrť, která nabízí velmi příjemné prostředí pro bydlení a vyrůstání malých dětí.

Nové bydlení na Praze 6 nabídne velmi příjemnou polohu. Nachází se v blízkosti centra, ale není mu daleká příroda a nejrůznější možnosti vyžití. Navíc je prodáván v poměrně vysokém standardu.

Kategorie: Nové byty

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce