přidat prezentaci

Novostavby Praha

zlaty-lihovar-skvele-bydleni-s-vyhledem-na-reku-vltavu tien

Zlatý lihovar – Skvělé bydlení s výhledem na řeku Vltavu

Chcete-li bydlet moderně a na dosah centra Prahy, vyberte si bydlení v novém rezidenčním komplexu Zlatý lihovar, který se bude stavět na Praze5-Smíchov mezi ulicemi Nádražní a Strakonická. Pod projektem bude podepsána developerská společnost Trigema.

02-nove-byty-hlubetin tien

Proč se do Prahy stěhuje stále více lidí?

Centrum Evropy, město stovky věží anebo místo nových možností. To je Praha. Krásná, svůdná, ale i tak starobylá. Pro řadu umělců velice inspirující… Vždyť právě v tomto městě vznikla řada symfonií či maleb světoznámých umělců. Na jednu je to město historie, na druhou město kultury.

tien

I Vy můžete najít šťastný domov v Rezidenci Modřanka

Praha byla odjakživa lukrativním místem k bydlení, proto na jejím území vznikají zajímavé developerské projekty jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. Jedním takovým je i plánovaná výstavba Rezidence Modřanka. Zajímá Vás víc? Čtěte dál a možná díky článku naleznete nové bydlení.

nove-bydleni-tulipa-trebesin tien

Tulipa Třebešín – Nové bydlení Třebešín

V ulici K Červeném dvoru ve Staršnicích v Praze 3 se nachází nové bydlení Tulipa Třebešín, které nabízí celkem 180 bytových jednotek. Novostavby realizované společností AFI Europe se začaly stavět na konci září roku 2014. Jeden ze dvou moderních domů disponuje 11 patry a druhý 9. patry.

tien

Aktuální dění v novostavbách – Co čeká Prahu v příštím roce?

Nárůst nebo úpadek? Co nového přinese další rok v dění okolo novostaveb v hlavním městě?Celoplošně je očekáván v naší republice nárůst trhu novostaveb o 2%. Dle předních analytiků a velkých developerů se tento údaj netýká našeho hlavního města. Tam se totiž předpokládá nárůst podstatně větší a to o 6% v roce 2015 a o 4% pak v roce dalším.

tien

Top´rezidence – Nadčasový developerský projekt v Praze

Nadčasový developerský projekt s názvem Top´rezidence řeší výstavbu nízkoenergetických a pasivních domů ve výjimečné části Prahy 6 – Dejvice, ul. V Šáreckém údolí. Rozsáhlý komplex domů, jehož výstavba je rozdělena do dvou etap, dává postupně vzniknout celkem 50 novým domům.

Developerský Projekt Jílové Výhledy tien

Developerský Projekt Jílové Výhledy

Moderní atypické domy v souladu s přírodou jsou trendem a mají budoucnost. Přesně takové bydlení poskytuje developerský projekt v Praze – Západ s názvem Jílové Výhledy. Jeho výjimečnost nespočívá pouze v jedinečném nadstandardním provedení, ale i ve zdravém pojetí.

rezidence-oktagon-branik-praha tien

Rezidence Oktagon Bráník

Hodně lákavý sen bydlet na atraktivním místě Prahy v domě s „prvorepublikovým“ nádechem a ještě uprostřed přírody se dá převést ve skutečnost. Vše splňuje Rezidence Oktagon zasazená do zajímavého místa v klidné části městské čtvrti Praha – Braník.

aurora-bytový-dům-praha tien

Aurora Projekt Exkluzivní bydlení pro náročné klienty

Jedním z projektů, který překvapí svým luxusem, ale také možností flexibilních a individuálních úprav, je jistě Aurora Projekt. Ten se nachází v lokalitě Strašnic, kde kombinuje dopravní dostupnost, občanskou vybavenost, ale i dostatek zeleně. A té si může užívat každý obyvatel.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce