přidat prezentaci

Nový inzertní portál nabízí podání inzerátu zdarma

Bazarna.cz

Možností, jak se zbavit věcí, které již z nejrůznějších důvodů nepotřebujete, se nabízí celá řada. Pokud však chcete zvolit tu nejpohodlnější cestu, pak je vhodné využít služeb online bazaru. Nemusíte nikam chodit, stačí si jen připravit text a případně také foto nabízeného zboží a je to. Během pár chvil a kliknutí vystavíte váš inzerát, který následně zhlédnou návštěvníci portálu. A mezi nimi bude také spousta potenciálních kupců.

Portál Bazarna.cz představuje ten nejvýhodnější koncept na poli online inzerce – umožňuje podat inzeráty zdarma. Žádné poplatky a zbytečné starosti a náklady navíc. Stačí jen vybrat odpovídající kategorii a vytvořit nabídku. Tvorba inzerátu je zde velmi jednoduchá a rychlá. Na jednostránkovém formuláři vyplníte požadované informace o předmětu inzerce, nahrajete fotky, nastavíte dobu platnosti a uvedete kontakt na vás. Vše je přehledně uspořádané a uživatelsky příjemné, což významně zvyšuje šance na prodej vámi vystaveného zboží. Inzerce zdarma na tomto bazaru zahrnuje celou Českou republiku.

Inzeráty všeho druhu – od elektra k práci a službám

Obsah portálu je velmi pestrý. Nabízí 24 základních kategorií, mezi nimiž nechybí oblíbené auto-moto, věci pro děti, mobily, ale třeba i bazar elektroniky, který patří mezi nejčastěji navštěvované kategorie. Umožňuje vybavit domácnost, kancelář a další prostory za skvělé ceny. Některé zboží je dokonce nabízeno jen za odvoz, takže představuje minimální náklady. A vybere si zde opravdu každý. Mladí lidé pro zařizování svého prvního bytu ti starší, kteří shání vybavení na chatu. Najdete zde levné elektro a domácí spotřebiče světových značek v použitém nebo zánovním stavu, které skvěle poslouží svému účelu. Mezi nejvyhledávanější zboží této sekce se řadí ledničky, vysavače a pračky všeho druhu. Rozsáhlý je také bazar televizí, který mimo přístrojů samotných nabízí také příslušenství či náhradní díly, které jsou v běžné distribuci od výrobce těžko k dostání nebo se samostatně vůbec na trhu nevyskytují. Součástí portálu jsou také kategorie zabývající se službami. Nechybí proto ani inzerce práce a služeb. Takže jej využijete i v případě, že hledáte nové místo, sháníte nové kolegy nebo potřebujete využít odborných služeb, třeba při opravách v domácnosti.

Bazarna.cz představuje ideální bazar pro všechny, kdo potřebují něco prodat nebo naopak koupit za ty nejvýhodnější možné ceny, a to v pohodlí domova či kanceláře. Oproti mnohým konkurenčním serverům je zde vše zcela zdarma a zcela jednoduše dostupné, na pár intuitivních kliknutí. O nových inzerátech se navíc můžete nechat informovat e-mailem v podobě newsletteru, aby vám neunikla žádná skvělá nabídka.

Kategorie: Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce