přidat prezentaci

Okna, dveře, podlahy Pardubice

Potřebujete vyměnit okna, dveře nebo podlahy ve vašem bytě. Nabízíme Vám seznam firem z Pardubic a okolí, které zajistí tyto odborné služby:

 • vchodové dveře, plastová a dřevěná okna Pardubice

  FinalPro

  Dodáváme a montujeme interiérové, bezpečnostní vchodové dveře, plastová a dřevěná okna, stínící techniku, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, zn. Climax, Kasko, Masonite, Kasard, POL-SKONE, DRE, Vasco doors, AC-T servis, Kobra, M&T, Benedoor… Firma byla založena v roce 1997 se specializací na stavební montáže. Máme osobitý přístup k zákazníkům.

 • Jiří Pešek

  Jiří Pešek

  Montáže žaluzií, sítí proti hmyzu, rolet a ostatní stínící techniky.

 • OKNOSTYL group s.r.o.

  OKNOSTYL group s.r.o.

  Nabízíme Vám kvalitní plastová, hliníková a dřevěná EUROokna a dveře, garážová vrata, příslušenství. Provádíme realizaci na klíč a poskytujeme servis.

 • MONTKOV, spol. s r.o. PARDUBICE

  MONTKOV, spol. s r.o.

  Vyrábíme ocelové zárubně pro zděné, sádrokartonové i monolitické příčky, zárubně pro požární uzávěry, bezpečnostní dveře vchodové a tepelně izolační dveře. Celokovové dveře vnitřní, vnější i venkovní, ocelová vrata, prosklené stěny, dveře a okna z profilů JANSEN a lehké ocelové poklopy…

 • Stanislav Strnad - Koberce

  Stanislav Strnad – Koberce

  Velkoobchodní a maloobchodní prodej koberců, PVC, vinylu, MARMOLEUM, laminátových podlah BALTERIO, parket, korkových podlah, dřevěných podlah MAGNUM, HOCO, podlahových systémů SCHÖNOX, laky SYNTEKO. Prodej a montáž dveří PORTA, SAPELI. Podlahářství….

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce