přidat prezentaci

Oživte si interiér moderním sklem

01-skleneny_obklad

Sklo je úžasným moderním prvkem, který oživí každý interiér. Samozřejmě se nehodí do domácností s malými dětmi – obzvlášť v provedení takových prvků, na které děti snadno dosáhnou. Jinak se ho ale nemusíte bát. Vypadá efektně a údržba není složitá.

Ani byste netušili, jaké skleněné doplňky do vašeho domova se dají sehnat. Výběr je široký od malých polic až po celé stěny. Nějaký skleněný kousek by se vám hodil skoro do každé místnosti.

Kuchyně

Do kuchyně si můžete pořídit skleněné obklady v různých barvách. Vyrábějí se z bezpečnostního skla a vyznačují se snadnou údržbou. Téměř veškerou špínu z nich stačí jen otřít.

Pracovní desku nebo barový pult může představovat deska z kaleného skla. Použitý materiál má tu výhodu, že na něj můžete bez problémů pokládat rozpálené hrnce nebo na něm naklepávat maso. Navíc je opět možnost výběru z různých barev a přidání speciální povrchové úpravu antiscratch proti poškrábání.

Koupelna

Také do koupelny se hodí obklady z grafoskla nebo fotoskla. Lze na něj aplikovat různé designové motivy a přitom je 7x pevnější než klasické sklo, odolné proti škrábancům a nárazu.

Pokud máte menší koupelnu, do které se nevejde vana, určitě jste řešili sprchový kout. I tam je potřeba sklo. Skleněná stěna může být fixní, s posuvnými nebo otočnými dveřmi.

A v pořádné koupelně rozhodně nesmí chybět zrcadlo.

Obývací pokoj

Obývací pokoj by měl být místem, kde se schází celá rodina. Právě proto by v něm měla panovat příjemná a prosluněná atmosféra, ke které vám dopomůže skleněná stěna. Opět může být fixní nebo s otočnými dveřmi, s nadsvětlíkem, …

Ložnice

Kam si skládáte knížky nebo odkládáte drobnosti? Na polici? Moderní řešení úložného prostoru představují skleněné police.

Chodba

Také na chodbě užijete skleněné prvky. Nádherně vypadá skleněné zábradlí nebo skleněná stěna vedle schodů.

Nedokážete si to představit? Mnoho inspirativních fotografií najdete v galerii sklenářství B&P Glass. Z fotek jejich realizovaných projektů dýchá luxus, je vidět, že to se sklem opravdu umí.

13748-sklenene-sklo-nerez-zabradli

Kategorie: Interiér

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce