přidat prezentaci

Pět tipů, kde využít kovové policové regály

172

Ať už jste domácím kutilem, který někde potřebuje uchovávat nářadí a výrobky, nebo hledáte vybavení do firemního skladu, určitě užijete policové regály. Vyrábí se v mnoha variacích a velikostech, takže si vyberete přesně takový, který vám rozměrově sedne.

Možná se vám zdá, že se policové regály hodí spíše pro průmyslové využití, ale ve skutečnosti jsou univerzální. Pomohou vám doma udržovat pořádek a všechno ukládat organizovaně.

V garáži: Spousta lidí má v garáži tolik věcí, že tam není kam šlápnout. Většina z nich přitom nevyužije prostor naplno. S použitím vysokých regálů postavených podél stěny bude všechno hezky organizované, místa bude dost, a když si o jeden konec regálu opřete žebřík, tak vždy dosáhnete i na nejvyšší police.

Ve spíži: Kovové regály jsou skvělé pro skladování potravin. Do jedné police naskládáte mouku, do druhé konzervy, atd.

V kanceláři: Police z kovu udrží nejen hromady papírů, ale také tiskárny a jiné těžší vybavení. Jsou daleko lepší, než když máte všechno zavřené ve skříních. V otevřených regálech vidíte, kde je co schované, a máte o všem přehled.

V obýváku: Máte v obývacím pokoji domácí kino? Pokud je trochu rozsáhlejší, zřejmě jste už řešili otázku, kam dát všechny bedny a kudy vést kabely. Umísťovat elektroniku do kovových regálů bez bočních a zadních stěn je dobré, protože kolem ní ze všech stran cirkuluje vzduch. A jestli se bojíte, že budou kovové regály vypadat v obýváku nepatřičně, skryjte je za závěsy.

V dílně: Velké nastavitelné regály umožňují přehledně organizovat nástroje, materiál a všechno, co potřebuje správný domácí kutil.

Podívejte se do e-shopu www.ebal.cz. Mají tam na výběr velké množství regálů. Kovové nabízí ve dvou variantách – Standart a Standard+, u kterých je zadní stěna vyztužena dvěma diagonálně křížícími se ocelovými profily, takže jsou pevnější. Kromě toho u nich objevíte rovněž speciální regály (např. na šanony nebo na pneumatiky).

Kategorie: Nábytek

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce