přidat prezentaci

Po rekonstrukci koupelny váš byt ožije

01-rekonstrukce

Obyvatelé starších obydlí musejí čas od času investovat do obnovy některé části svého domu nebo bytu. Často začínají rekonstrukcí podlah, nahrazením starých omítek, případně rekonstrukcí koupelny. Právě obnova koupelny může celý byt výrazně pozvednout. Platí to hlavně v případě, že je tato místnost už desítky let ve stejném stavu. Dnešní nabídka materiálů je jak v kvalitě, tak v nabídce designu nesrovnatelně lepší než dříve. Z trochu nudného prostoru je tak možné získat nádherné místo, na které budou všichni obyvatelé bytu hrdí.

Nechejte si poradit

Pokud vás láká rekonstrukce koupelny, zkuste se před jejím zahájením poradit s odborníkem. Ten vám nejen nabídne různé možnosti řešení místnosti, která je zpravidla prostorově omezená, ale představí také moderní a zajímavý design. Solidní firma má navíc přehled o cenách na trhu a možnostech, kde se dá ušetřit, ani by jakkoliv utrpěla kvalita práce a materiálů. Může vám proto uspořit peníze, které můžete následně investovat do dalších doplňků v koupelně, případně si je uspořit na budoucí řešení jiné místnosti.

Odborná firma vám zařídí bourací práce, zdění nových stavebních prvků, instalatérskou část rekonstrukce i dlažby i položení dlažby a obkladů. Postará se o umyvadlo, vanu či sprchová kout, vymaluje a nakonec po sobě i uklidí. Svěřit celý projekt jednomu dodavateli vás navíc zbaví nutnosti koordinovat příchody a odchody jednotlivých řemeslníků.

Pusťte se do rekonstrukce bytového jádra

Pokud bydlíte v panelovém domě, pravděpodobně vám nebude stačit rekonstruovat pouze koupelnu. V těchto obydlích bývá ještě staré bytové jádro, které si zaslouží vyměnit. V případě rekonstrukce bytového jádra vás čeká přemýšlení také o WC, případně dalších souvislostech, protože v těchto bytech často koupelna sousedí s kuchyní a tuto společnou stěnu čeká také náhrada. Výměna celého bytového jádra naráz je sice větším zásahem, ale odměnou vám bude spokojené bydlení po mnoho dalších let.

Kategorie: Rekonstrukce

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce