přidat prezentaci

Přeměňte svou zahradu v umělecké dílo

Viděli jste film Dobrý ročník? Russell Crowe v něm ztvárnil typicky britského obchodníka bez citu a mocí, jehož hlavním životním cílem bylo vydělávání peněz na úkor kohokoli jiného. Život se mu dramaticky změnil ve chvíli, kdy mu zesnulý strýc odkázal jako dědictví pozemky s vinicí v Provence. Teprve při opravách a zvelebování krás pozemku si začal vážit maličkostí všedního dne a jeho život dával opravdový smysl.

Ne každý z nás pravděpodobně může zdědit vinice ve Francii. Ale každý z nás může začít podobné pocity při zvelebování vlastní zahrady. A je jedno, jak je velká, kolik stromů můžeme vysázet nebo kolik prostředků k tomu máme. Práce na zahradě na jaře, kdy paprsky slunce krásně hřejí a země se probouzí ze zimního spánku, nám může poskytovat radost z pohybu a tvrdé práce, klid i odpočinek.

Mnoho práce, ještě víc radosti

Je toho hodně, o co se musíte po zimě postarat, ať už máte vysazeny ovocné stromy, záhony trvalek, pečujete o keře nebo se pyšníte krásnou skalkou. Některé stromy budete muset prořezat, zbavit škůdců, kteří se kvapem množí. Budete zasévat první zeleninu a sazeničky, hnojit půdu a ovocné stromy. Možná jste celou zimu plánovali, že si na volném prostranství postavíte krb, udírnu či zahradní domek na nářadí a jiné užitečné věci. A kdybyste náhodou neměli co na práci, všudypřítomný plevel bude vždy vyžadovat vaši bdělou pozornost. Že je toho až příliš?

Šikovní pomocníci

Nezoufejte, máme pro vás řešení. Pokud budete potřebovat pomoc při pracích na zahradě, v našem e-shopu naleznete všechno potřebné. Od zahradního nářadí pro kutily, přes konstrukce zahradních domků, které zvládne postavit úplně každý, až po jakoukoli zahradní techniku.

A pokud už máte všechno připravené a hotové a chcete jen vychutnávat krásné počasí v rodinném kruhu, v našem e-shopu najdete také zahradní grily, nábytek a bazény včetně inspirace pro zahradní hry.

Kategorie: Exteriér a zahrada

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce