přidat prezentaci

Připravte se na sezonu včas a kupte si zahradní stan

03-stany

Začátek sezóny se blíží a je čas nahradit vybavení, které už dosloužilo. Pokud máte dvorek nebo zahradu, pravděpodobně se na jaře a na podzim potřebujte chránit před deštěm a v létě oceníte útočiště před přímým sluncem. Bude se vám proto hodit zahradní stan.

Na trhu je dnes velké množství nejrůznějších stanů od řady výrobců. Někdy není snadné vybrat si mezi nimi ten správný produkt pro naše potřeby. Jiný výrobek budete potřebovat pro zastínění malého stolku, u kterého pijete odpolední kávu, jiný zase na zahradní slavnosti, během níž může začít pršet.

Klasický zahradní party stan

Zahradní stan klasické konstrukce poslouží především uživatelům, kteří jej stavějí jednorázově na kratší dobu. Tyto výrobky bývají levnější a dají se pořídit za cenu v řádech stokorun. Pokud stavíte stan několikrát ročně, například když přijede návštěva a vy chcete na zahradě připravit hezké sezení, je klasická konstrukce to pravé pro vás.

Nůžkový stan

Odolnější konstrukci mají nůžkové stany vhodné pro náročnější uživatele a pro profesionální použití. Mechanismus je složitější a pevnější, nicméně také snazší na ovládání, takže je možné přístřeší postavit za kratší dobu. Výsledkem by měl být stabilnější stan než v případě klasické konstrukce. Náklady na jeho pořízení bývají vyšší než u výše zmíněného typu, nicméně i tak se dají pořídit za rozumné ceny.

Dejte pozor na použitý materiál

V případě kteréhokoliv typu je důležité dbát na dobré provedení a kvalitní materiály. Prodej zahradních party stanů počítá jak s nenáročným využitím jako ochrana před slunečními paprsky, tak s možností záchrany akce před prudkým deštěm. Kromě konstrukce je proto důležité umět si vybrat také v gramáži použitého materiálu. Tkanina vyrobená z PVC může mít gramáž 100 g na metr čtvrteční, v takovém případě pod ní ovšem nehledejte ochranu před lijákem. Ten naopak vydrží například silnější materiál o gramáži 250 g na metr čtvrteční.

Zajímavé informace o konstrukci a detailech jednotlivých party stanů je možné najít na internetu, kde se dozvíte, jak vybrat ten správný produkt pro vaše potřeby. Poté si stačí najít vhodného prodejce, který má dostatek stanů skladem a už za pár dní můžete mít ten svůj doma.

Kategorie: Exteriér a zahrada

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce