přidat prezentaci

Přívěsy a karavany pro pohodlné cestování

Chystáte se na cestu do neznáma? Uskutečněte ji jedině v karavanech, obytných přívěsech nebo obytných autech od firmy Hycro! Směrujte své kroky na internetové stránky půjčovny hycro.cz a zajistěte si spolehlivé vozy a příslušenství na vaše daleké cesty i odpočinkové dovolené! Pokud chcete dojet na místo své dovolené bezpečně a včas, rezervujte si půjčení obytných přívěsů od značek Wilk, Weinsberg, Tabbert, Carado nebo Knaus s patřičným předstihem. S přepychovými přívěsy německé značky Fendt a švédských přívěsů Kabe máte vystaranou parádní cestu za relaxací bez motoristických obtíží a nehod! Díky obytným autům Knaus, Kentucky a Blucamp nebo Carthago získá vaše dovolená luxusní podmínky! Seznamte se s velice úspěšnými a značkami celosvětové špičkové kvality. Všechny vozy jsou plně v provozu a procházejí pravidelným servisem!

obytne-vozy

Podívejte se na internetové stránky půjčovny a prodejce, který vám doporučí a nabídne nejlepší produkty z technicky vybavených a přepychově zařízených značek. Společnost Caravan centrum Hykro funguje úspěšně již od roku 1996. Patří beze sporu mezi největší prodejce tohoto zaměření v České republice. Vybírat můžete z mnoha modelů, které vyrážejí dech svou vybaveností, elegancí i dostupnou cenou. Plánujete dovolenou ve velkém stylu? Oslovte senzačního prodejce i půjčovnu. Skutečně je z čeho vybírat. Více, jak 30 obytných přívěsů a 15 obytných aut je ve vlastnictví firmy Hykro.

Chcete si koupit nové nebo použité produkty firmy Hycro, naleznete je pěkně přehledně seřazené na svěžích internetových stránkách. Veškeré nabízené luxusní karavany jsou dokonale zabezpečeny před možným vloupáním. Jejich atraktivní vybavení v podobě klimatizace, solární energie, střešních oken, kempinkových doplňků, grily, senzačním osvětlením, chemickou toaletou nebo dokonalým zastíněním.

Představte si vlastnictví takového mobilního domu na kolečkách! Můžete si jezdit, kam chcete a nemusíte hledat žádné předražené ubytování! Prodej, bazar nebo půjčovna, to je hlavní zaměření spolehlivé firmy. Zabývá se také leasingem a úvěry. Potřebujete poradit s pořízením těchto luxusních produktů? Oslovte zkušené pracovníky a oni vás odmění profesionálními radami. V praktickém internetovém e-shopu jsou k dostání také doplňky k mobilním autům, náhradní díly, příslušenství a cenné rady při zabezpečování a pojištění.

Pořiďte si nové nebo bazarové zboží a vyrazte na cesty svých snů! Nezapomeňte si projít akční nabídky zboží, které už se nemusí nikdy opakovat! Výrobky nového a bazarového zboží se cenově podstatně liší. Rozmyslete si, zda investovat po pohodlí, komfortního vybavení a technických vymožeností nebo se spokojit se staršími typy, ale za levnější peníze. Každý z nás má nějaké sen, který si chce splnit a finanční zatížení pro něho nejsou překážkou!

Kategorie: Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce