přidat prezentaci

Proč mít životní pojištění a jakou formu zvolit?

V životě může nastat celá řada šťastných, ale bohužel i neočekávaných, smutných i tragických událostí, které mohou i váš život převrátit naruby. Nemyslete si, že jste chráněni před vším zlým, není to pravda. I vám se může stát těžký úraz, jehož následkem bude dlouhodobá hospitalizace v nemocnici či těžká invalidita, můžete se stát obětí dopravní nehody apod. Jako jistá kompenzace pro všechny tyto případy se nabízí právě životní pojištění. Začněte o jeho sjednání přemýšlet…

Hlavní principy životního pojištění

Životní pojištění je vlastně smluvní vztah mezi vámi a pojišťovnou. Ta hraje roli garanta, že vám ve smluvených případech vyplatí finanční kompenzaci. Do pojistných událostí v tomto případě patří: dlouhodobá hospitalizace v nemocnici či invalidita zapříčiněná úrazem, pracovní neschopnost a také úmrtí. V případě smrti vyplatí pojišťovna peníze osobě, kterou ve smlouvě určíte. U každé pojišťovny jsou podmínky jiné, vždy je proto důkladně prostudujte. Pojistku je tedy určitě dobré mít, protože je jistou pomocí v případě těchto těžkých životních událostí.

Jaký typ vybrat?

Pokud si chcete tento typ pojištění uzavřít, měli byste vědět, že můžete vybírat z několika variant. Základní je rizikové životní pojištění, které se vztahuje pouze na případ úmrtí. Sjednat si můžete také kapitálové nebo investiční pojištění. Tyto pojistky jsou vázány i na výnosy z investic. Dalším typem je důchodové životní pojištění. Každá pojistka má jiné podmínky, které mohou být pro laika těžko srozumitelné. Bude proto lepší, když se obrátíte na specialisty. Bohaté zkušenosti v tomto oboru má společnost Broker Finance, a.s., která na trhu úspěšně působí už od roku 2007. Společnost funguje jako nezávislý poradce a nabízí produkty všech pojišťoven na českém finančním trhu. I vám poradci pomohou najít pojistku, která bude přesně vyhovovat vašim individuálním potřebám i finančním možnostem. Neváhejte se na ně obrátit.

Kategorie: Finance, peníze, půjčky

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce