přidat prezentaci

Proč se do Prahy stěhuje stále více lidí?

02-nove-byty-hlubetin

Centrum Evropy, město stovky věží anebo místo nových možností. To je Praha. Krásná, svůdná, ale i tak starobylá. Pro řadu umělců velice inspirující… Vždyť právě v tomto městě vznikla řada symfonií či maleb světoznámých umělců. Na jednu je to město historie, na druhou město kultury.

Stěhování do Prahy je moderní záležitostí

Řada mladých lidí objevuje krásy tohoto města, a proto se hned po dostudování střední školy stěhuje do centra všeho dění. Většinou to jsou okrajové části Prahy, kde jsou nájmy podstatně levnější než v centru.

Pracovní příležitosti, vyšší plat

Dalším důvodem, který zajisté musíme zmínit jsou pracovní příležitosti. Když jedete jako nezaměstnaný do velkoměsta, očekáváte, že si za poměrně krátkou dobu seženete dobře placený post v nějaké opravdu kvalitní firmě. Právě proto mají Pražané jedny z nejvyšších výplat vůbec (v rámci České republiky).

Lidé

Třetím důvodem jsou lidé. Když žijete celý život v maloměstě, jehož jméno je světu zapomenuté, je asi jasné, že moc lidí nepotkáte. Zatímco když zavítáte do většího města, víte, že budete vždy vítáni. Seznámíte se s novými lidmi, denně budete poznávat nové a nové tváře.

Přičemž v Praze je navíc velké množství cizinců, takže máte navíc šanci se přiučit i novým jazykům.

Kam se stěhovat?

Avšak nabízí se otázka, kam se stěhovat? Přece jen Praha je ve všech směrech zajímavým městem a vy si chcete vybrat lokalitu, která bude pro Vás a Vaše nejbližší tou nejlepší.

Hodně oblíbenou je kupříkladu Praha 9 - obvod s úctyhodnou historií a pěkným pohodovým prostředím. Byty Praha 9 proto po právu patří mezi to nejlepší a zároveň nejvýhodnější, co lze v Praze sehnat.

Praha Hloubětín – Místo přímo pro Vás

Též oblíbenou lokalitou v Praze 9 je HloubětínNové byty Praha Hloubětín si právě z těchto důvodů získaly naši pozornost. Nabízejí nadčasové zpracování a spoustu otevřeného prostoru pro rodiny s dětmi. Tato část města je také silně spjata s nadčasovými projekty.

Za zmínku stojí třeba Park Hloubětín, což je ve zkratce projekt, který svou koncepcí příjemně potěší rodiny s dětmi. Do budoucna zde mají totiž vyrůst 3 moderní (a luxusní) bytové domy, které budou svým nájemníkům nabízet například vlastní terasu, balkon nebo praktickou zahrádku.

Kategorie: Nové byty, Novostavby Praha

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce