přidat prezentaci

Půdní vestavby – okouzlující místo k bydlení

pudni-vestavby-1_v7

Prostor k bydlení je základem spokojeného každodenního života. Místo, kam se může člověk vrátit, odpočinout si a nechat problémy za dveřmi by mělo vyhovovat individuálním potřebám a požadavkům každého z nás. Když je takový prostor ještě navíc esteticky zajímavý, pak je celková pohodová atmosféra bydlení pozvednuta ještě o kousek výše.

Pohodlí, otevřenou plochu a vzdušnost najdete v půdních vestavbách. Jejich neobvyklé prostory společně s dřevěnými trámy a minimálním počtem příček jsou základem pro ideální prostor k bydlení. Interiér je úzce spojen s exteriérem a vy si tak můžete užít fascinující výhledy na okolí nebo se kochat pohledem na noční oblohu, kterou budete mít téměř na dosah. Půdní byty rovněž přinášejí jedinečné zážitky a úžasné chvíle odpočinku při posezení na střešních terasách, které vám vynahradí terasu a poskytnou vám zcela nový pohled na město, které jste si mysleli, že znáte.

Mezonetové byty – atypické bydlení

V otázce pořízení nového bytu jsou půdní byty čím díl více vyhledávanějším prostorem k bydlení. Současné trendy i způsob moderního života otevírá prostor a snaží se dopřát majitelům svěží a energický styl, který bude aktuální i za pár let. Nové podkrovní byty nebo rekonstruované nezaostávají za novostavbami a ani energická náročnost není nijak dramatická. Správná konstrukce střechy a vhodné větrání jsou pro byty tohoto rázu zásadní. Kvalitní střešní krytina, hydroizolace a tepelná izolace zajistí, že v létě i v zimě vám bude příjemně a to za rozumnou cenu. Obavy, které jsou spojené s únikem energií střechou, vás v době vyspělých technologií a kvalitních materiálů, nemusí vůbec zatěžovat.

Pro ty, kteří mají velké nároky na prostor a design, jsou naprosto ideální mezonetové byty, které vznikají spojením většinou dvou bytů umístěných nad sebou. Mezonetové byty nemusí vznikat ve spojení s podkrovním bytem, nicméně se tato varianta volí poměrně často a to už jen kvůli obrovské atraktivitě, kterou byt takovým spojením získá. Prostornost ukrytá ve dvou patrech s sebou přináší i praktičnost a funkčnost celého bytu. Jednu z největších dominant mezonetových bytů tvoří spojovací vnitřní schodiště, jehož podoba je závislá čistě na vkusu a stylu majitele.

Jaké jsou tedy výhody půdních vestaveb? Komfort a pohodlí je srovnatelné s novostavbami. Cena nepřesahuje hodnotu srovnatelných bytů a také proto můžeme podkrovní byty považovat za chytrou a vždy hodnotnou investici. Byt, který nabízí jedinečné výhledy, ať již z balkónu, střešní terasy či střešních oken a unikátní prostor, který každý může dovést k vlastní dokonalosti, je zárukou spokojenosti a vysokého standardu bydlení. Mezonetové byty, které vás budou těšit jedním patrem navíc, vám dokážou plnohodnotně vynahradit bydlení v rodinném domě a poskytnout příjemné zázemí pro vás i vaší rodinu. Více na www.petrmoucha.cz.

Kategorie: Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce