přidat prezentaci

Půjčovna dodávek pro všechny případy

Sídlíme na Praze 9 v Horních Počernicích a naší specialitou jsou pronájmy užitkových vozů. V tomto případě konkrétně do 3,5 tuny hmotnosti. Klientela naší půjčovny dodávek sestává z podnikatelů, živnostníků i soukromých osob. Sídlíme na Praze 9, ovšem okruh našich klientů je díky příznivému servisu a atraktivním cenovým podmínkám mnohem širší.
Obraťte se na nás jak tehdy, když jen potřebujete jednorázově odvoz většího objemu, než zvládne váš vůz, i v případě delší potřeby užitkové dodávky. Jsme tu pro oba případy.

Přístupné ceny i časová dostupnost

Flotila vozidel půjčovny dodávek je vám k dispozici 7 dní v týdnu v čase od 8 do 21 hodin. Po předchozí dohodě není problém stanovit jiný termín (denní či noční), který bude vyhovovat vašim časovým dispozicím – přizpůsobujeme se my vám. Ač má centrála provozní dobu, telefony nevypínáme nikdy.
Naše vozy jsou vybaveny reklamním polepem, díky kterému garantujeme nejnižší ceny v oboru na trhu.

Vozový park je stále pod dohledem

Celý set našich užitkových vozidel je podrobován neustálé kontrole našimi techniky, díky čemuž nehrozí jakékoli nenadálé problémy – vozy jsou vždy v perfektním technickém stavu. V případě čehokoli nenadálého je pak klientům půjčovny dodávek k dispozici nonstop asistenční služba.
Ke všem pronajímaným vozidlům zapůjčíme rudlíky na stěhování, kurty na transport, navigací pro pohodlnou jízdu a energetické nápoje přímo na palubu.

Co po vás budeme chtít?

Není toho mnoho, ale něco přece jen. Od klientů požadujeme řidičský průkaz pro skupinu B, občanský průkaz a vratnou kauci ve výši 5000 Kč. Samostatně pak samozřejmě poplatek za pronájem konkrétního vozu.
V případě firemní spolupráce s půjčovnou dodávek budeme chtít jednatele nebo osobu s notářsky ověřenou plnou mocí. Vlastní vůz můžete při vyzvednutí pronajaté dodávky nechat přímo v našem sídle.

Limitace

Ano, naše dodávky mají omezené kilometry a je to jeden z důvodů naší garance nejnižší ceny v oboru na trhu. Nastavené hodnoty ovšem neomezují více jak 95% našich klientů.

Platby, které jdou s dobou

Vratnou kauci na vůz požadujeme v českých korunách a neakceptujeme platební karty – lze však využít převod oproti faktuře. Samotný pronájem lze zaplatit v kryptoměnách – přijímáme Bitcoiny, Ethereum i Litecoiny.

Dotazy a připomínky?

Pokud vás trápí něco, co jste v informacích nenašli, ozvěte se nám v provozní době na telefon 608 780 500 nebo na mailovou adresu pujceni@dodavky.net.

Kategorie: Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce