přidat prezentaci

Půjčovna lešení v Praze

leseni

Dostala se vaše rekonstrukce nebo výstavba nového domu do fáze, kdy je zapotřebí využít lešení? V takovém případě se nabízí celkem dvě řešení. Jednak si ho můžete za nemalý peníz zakoupit a následně jej skladovat ve své garáži, nebo si ho půjčit. Rodinná půjčovna Schwank má již několikaletou historii, která sahá až do roku 1995. Záměr společnosti byl velmi prostý. Na trhu se v tamních časech objevovala jen malá nabídka půjčoven, které by mohly utišit zvýšenou poptávku klientů. Společnost Schwank nabízí své bohaté zkušenosti skrze proškolené pracovníky s mnohaletou praxí.

Půjčovna lešení pro atypické místa

Půjčovna funguje jako Hot linka, kam stačí pouze zavolat, objednat si a o vše ostatní se už společnost postará za vás. Lešení přiveze na místo určení, postaví a po uplynutí sjednaného termínu vše demontuje a opět odveze. Navíc získáte jistotu, že je řádně postavené, přikotvené a odpovídá všem bezpečnostním opatřením.

Profesionální služby půjčovny si můžete objednat i v případě, že potřebujete postavit lešení na méně obvyklých místech jako je muzeum nebo interiéry kostelů, rezidencí velvyslanců či pasáží divadel. Ve své podstatě neexistuje místo, kam by se nedalo rychle a především bezpečně vystavět.

Výhody trubkového lešení

Trubkové lešení je stále nejpoužívanějším typem lešení vůbec. Díky své variabilitě se dá použít takřka do jakéhokoliv prostoru, navíc zajišťuje maximální bezpečnost a komfort při pracovním výkonu. Trubková varianta se tak stává vhodné pro atypické konstrukce jako jsou například výtahové šachty a mnoho dalších netradičních míst.

Navíc dokáže velmi jednoduše překonávat jednotlivé terénní nerovnosti. Oproti hliníkovému nabízí mnohem větší stabilitu a prostor pro výkon práce. Pro zedníky je trubkový model jasným favoritem. Hlavní nevýhoda se skrývá ve vyšší náročnosti na montáž a následnou demontáž, proto se obraťte na profesionální společnost Schwank.

Kategorie: Rekonstrukce

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce