přidat prezentaci

Rekonstrukce bytů Brno – kompletní servis od A do Z

rekonstrukce bytů Brno

Potřebujete přestavět starý byt po babičce? Jak provést levnou ale kvalitní rekonstrukci domu? Hledáte někoho spolehlivého na rekonstrukce bytů Brno? Využijte naše služby.

Již více než 10 let se zabýváme rekonstrukcemi bytů a domů v Brně a jeho okolí. Nabízíme kompletní servis od zpracování návrhu a získání všech nezbytných povolení až po závěrečný úklid a předání hotového díla k nastěhování. Sami zajišťujeme všechny řemeslnické práce a můžeme tak garantovat maximální kvalitu, rychlé provedení rekonstrukce bez narušení chodu v domě a ten nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou.

Proč si vybrat právě nás

Jaká je naše výhoda oproti konkurenci? Proč si zvolit rekonstrukce bytů Brno? Společnost Burdo disponuje mnohaletou zkušeností v oboru a zaměstnává pouze zkušené a stálé pracovníky od architekta a projektanta až po řemeslníky, kteří zajišťují kompletní stavební práce včetně bourání a ekologické likvidace stavebního odpadu. S námi získáte kompletní služby od A do Z, což snižuje cenu při garanci vysoké kvality a rychlého provedení všech prací. Můžeme tak zaručit dodržení všech termínů a 100% kvalitu. Jsme schopni realizovat rekonstrukce menšího i velkého rozsahu a jsme připraveni řešit i nestandardní situace. Naším způsobem práce je individuální přístup ke každému zákazníkovi. Nebojíme se ani inovací a speciálních činností.

Naše služby

Co všechno zahrnuje naše nabídka? Jaké služby můžete využít? Náš kompletní servis obsahuje provádění rekonstrukcí rodinných domů, bytů, bytových jader, nebytových prostor, kanceláří a administrativních objektů, veřejných budov, rekonstrukce koupelen a wc, kuchyní a dalších místností. Co se týče samotných stavebních a zednických prací provádíme přestavby bytových jader, montáže sádrokartonů, zdění, ruční broušení sádrových omítek a nahození nové hrubé a jemné omítky. V rámci pokládky podlah nabízíme plovoucí podlahy, laminátové podlahy, vinylové podlahy, marmolea, linolea, koberce, dlažby i štěrkování. Naši obkladači provádějí obložení koupelen, toalet, kuchyní, dekorační obložení stěn i obložení fasád. Malířské a natěračské práce obsahují malování pokojů, tapetování, nátěry dveří, zárubní a radiátorů i venkovní fasádní nátěry. Dále nabízíme instalace elektřiny, vody, plynu i topení a zajištění stavebního materiálu a jeho dopravy.

Nezávazná cenová kalkulace

Nechte si vytvořit nezávaznou cenovou kalkulaci a získejte přehled o případné ceně celé rekonstrukce. S námi budete přesně vědět, co vás bude kolik stát a můžete si být jisti, že nikdy nepřekročíme stanovený strop. Naše kalkulace jsou koncové a smluvně garantujeme jejich úplnost. Na vše také poskytujeme pětiletou záruku bez omezení a v rámci záruky spokojenosti nejste vázáni k doplacení ceny rekonstrukce, pokud nejste zcela spokojeni. Všechny plánované práce včetně stavebních a řemeslných účtujeme v systému RTS, který zaručuje maximální kontrolu nad náklady a dobré ceny. Tento sborník cen obsahuje tisíce ceníkových položek a je používán investory, architekty i orgány veřejné správy pro kontrolu dodavatelských cen a stavebních prací.

Jak se připravit na rekonstrukci

Co připravit, aby rekonstrukce bytů Brno proběhla co nejlépe? Rekonstrukci je nejlépe objednat alespoň dva měsíce předem. Během této doby je vhodné vyklidit police, srolovat koberce a zalepit škvíry ve skříních. Rekonstrukce bytů jsou totiž poměrně prašné a je tedy třeba být dobře připraven zejména na první fázi bourání a odvoz stavební suti. Dále byste měli připravit odkládací prostor pro nářadí a materiál a o všem informovat také sousedy a vaše bytové družstvo nebo společenství vlastníků jednotek. Nákup materiálu i vybavení můžete nechat na nás. Získáte lepší cenu a nemusíte platit vysoké DPH. Je však třeba složit na tento nákup zálohu, zpravidla ve výši 30 % celkové ceny rekonstrukce. Jestliže při rekonstrukci není plánován zásah do nosných stěn, není nutné stavební povolení ani vyjádření statika, postačí oznámení bytovému družstvu.

Líbí se vám naše nabídka služeb? Máte speciální dotaz? Chcete vědět víc? Neváhejte a kontaktujte nás. Náš technik vám rád poradí a navrhne nezávaznou cenovou kalkulaci.

Kategorie: Rekonstrukce

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce