přidat prezentaci

Rezidence Klánovice

V městské části Praha 9 – Klánovice vyrostl developerský projekt s názvem Rezidence Klánovice. Autorem projektu je developerská společnost KONHEFR. V rámci projektu byly postaveny 3 novostavby, tedy bytové komplexy nabízející nové byty i nebytové komerční prostory. Developerský projekt Rezidence Klánovice je zajímavý svým osobitým architektonickým řešením, které kombinuje styl prvorepublikových staveb a současný moderní design. Díky tomu stavby přirozeně navazují na původní zástavbu Klánovic. Druhým přitažlivým aspektem projektu je jeho nízkoenergetický charakter, díky kterému ušetříte na provozních nákladech. Do projektu byly zakomponovány i specifické moderní technologie zvyšující standard nového bydlení, např. tepelné čerpadlo, které zajišťuje kvalitní a úspornou výměnu vzduchu (tzv. rekuperace), a inteligentní systém se spotřebiči, které můžete ovládat na dálku prostřednictvím vašich chytrých telefonů.
 


 
rezidence-klanovice-praha-9

Developerský projekt (lokalita Praha 9) zahrnuje 19 nových bytů, které jsou situované ve třech novostavbách se třemi nadzemními podlažími. Užitná plocha nových bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk se pohybuje od 49,60 m2 až po 131,30 m2. Použity byly nejkvalitnější stavební materiály, např. silikonové omítky, vinylové podlahy, keramické obklady či větrací systémy a okna s izolačním trojsklem. Ke všem bytům můžete zakoupit garážové stání a některé z bytů mají k dispozici dokonce 2 parkovací místa. K určitým bytům patří sklepy, venkovní zahrady nebo balkony či terasy. Ceny nových bytů se pohybují v rozmezí od 6 900 000 Kč do 10 193 000 Kč včetně DPH.

Developerský projekt Rezidence Klánovice se nachází v městské části Prahy 9 – Klánovice, z kterých se do centra Prahy dostanete do 20 minut. Dopravní dostupnost je zajištěna městskou hromadnou dopravou. Nejbližší stanice metra se nachází na Černém Mostě. V blízkosti projektu najdete také veškerou občanskou vybavenost, např. obchod s potravinami, školky i školy, lékaře a dokonce wellness, knihovnu a kulturní centrum. Nákupní centrum Černý Most, kam můžete vyrazit nejen za nákupy, ale i za zábavou (sport, multikino apod.) je od projektu vzdálené 15 minut. Klánovice se chlubí svým historickým prvorepublikovým rázem a okolní přírodou s lesy, které můžete využívat jak k odpočinku a relaxaci, tak k aktivnímu sportování, např. procházky, cyklistika či běhání. Nedaleko se nachází přírodní park Klánovice Čihadla.

Kategorie: Magazín bydlení, Nové byty, Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce