přidat prezentaci

Rezidence Letokruhy – moderní bydlení pro milovníky velkoměsta i přírody

Na jaře 2014 bude zahájena první etapa výstavby unikátního projektu s příznačným názvem Rezidence Letokruhy. Obytný komplex o 4 stylových domech nabízejících 87 bytů vyroste v parku u stanice metra Rozptyly v těsné blízkosti rozsáhlého Krčského lesa.
 


 
rezidence-letokruhy-01-1386
Právě blízké sousedství s největší zalesněnou plochou v Praze činí umístění Rezidence Letokruhy tolik atraktivní. Krčský les, který budou mít obyvatelé přímo na dosah, nabízí široké možnosti aktivního odpočinku – od procházek přes houbaření až po cykloturistiku. Přestože bude objekt šetrně zasazen do krásného prostředí přírody, bude se nacházet v docházkové vzdálenosti od zastávky metra i autobusového nádraží Rozptyly – cesta do centra města tak potrvá pouhých 12 minut. Vynikající je také napojení na dálnici D1 a městský okruh. Veškerá občanská vybavenost, zahrnující školy, školky, obchody, lékařská zařízení apod., je pak samozřejmostí.

Rezidence Letokruhy nabídne komfortní bydlení té nejvyšší kvality v lokalite Praha 4 – Chodov, a to jak pro jedince žijící „singles“, tak pro početné rodiny. Byty budou k dostání od typu 1+kk o velikosti 31,5m2 až po 4+kk o rozloze 109,4 m2. Bytové jednotky bude navíc možné na přání klientů propojit, popřípadě upravit jejich dispozice. Ke každému bytu patří sklep a také lodžie, terasa či předzahrádka. Pro obyvatele komplexu bude k dispozici bezpečné podzemní parkování i soukromá zahrada uvnitř objektu. Exteriéry i interiéry stavby budou vytvořeny podle nejvyšších standardů moderního bydlení, a tak snadno splní i ty nejnáročnější požadavky. Pro klienty Rezidence Letokruhy je navíc jako bonus připravena možnost čerpat výhodný hypotéční úvěr od společnosti HypoAsistent, s.r.o.

Za realizací projektu na Praze 4 stojí společnost Alborg-Development patřící do skupiny Ungelt Group, jež je jednou z největších developerských skupin v České republice a své renomé si získala výstavbou desítek luxusních obytných i kancelářských objektů. Příkladem je komplex River Diamond, apartmány Mazanka, projekt City West či rekonstrukce Týnského dvora. Další v pořadí je tedy nadčasová Rezidence Letokruhy. První fáze její výstavby bude dokončena nejpozději v prosinci 2015.

Kategorie: Magazín bydlení, Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce