přidat prezentaci

Rezidence Nikoly Tesly – Nové Byty Dejvice

rezidence-nikoly-tesly-bydleni-v-praze

Přáli byste si bydlet přímo v centru Prahy, konkrétně tedy v pražských Dejvicích? Pokud ano, pak byste měli popřemýšlet o koupi bytu v rezidenci Nikoly Tesly. Tento činžovní dům pochází již z první poloviny 20. století, nyní je samozřejmě po rekonstrukci, která z něj udělala jedno z nejlukrativnějších bydlení v Praze.

Rezidence se nachází v těsné blízkosti parku Nikoly Tesly. O něco dále se rozprostírá park Stromovka a Letná. Z každého bytu budete mít opravdu překrásný výhled do přírodní zeleně, kterou Vám park může nabídnout. Díky své výhodné pozici v Dejvicích máte vše potřebné doslova nadohled. V blízkosti rezidence se nacházejí supermarkety a školy. Zároveň je rezidence v blízkosti obchodních domů Šestka a Letňany. Stanice metra Dejvická se nachází pouhou jednu zastávku tramvají od bydlení.

Po rekonstrukci bude celkem 15 bytových jednotek a jedna kancelář k prodeji. Budete si moci vybrat z velmi široké škály bytů, od 1+kk po 4+kk. Díky kombinaci prvorepublikové zástavby s novodobými technologiemi vznikl jeden z nejambicióznějších projektů vůbec. Rezidence je tu pro všechny, kteří mají rádi kvalitní bydlení. V budoucnu se můžete těšit i na relaxační zónu, která bude plná zeleně.

Ke každému bytu patří i vlastní sklep. Dům je zároveň vybaven moderním výtahem. Pokud vlastníte svůj automobil, budete mít možnost garážovaného stání přímo v areálu. Všechny byty jsou koncipovány tak, abyste se v nich mohli cítit opravdu velmi dobře. Jsou použity zejména barvy, které korespondují s přírodní přirozeností. Nejčastěji se zde vyskytuje hnědá, která má symbolizovat barvu přírodního dřeva.

Od 1.1.2015 budete mít možnost koupit si svůj vlastní byt v rezidenci Nikoly Tesly. Ceny za bytovou jednotku ještě bohužel nejsou známy. Jsme si jisti, že momentálně v celých Dejvicích neexistuje lepší možnost bydlení než právě rezidence Nikoly Tesly.

Kategorie: Byt, Magazín bydlení, Reality, Rekonstrukce

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce