přidat prezentaci

Rezidence Oktagon Bráník

rezidence-oktagon-branik-praha Hodně lákavý sen bydlet na atraktivním místě Prahy v domě s „prvorepublikovým“ nádechem a ještě uprostřed přírody se dá převést ve skutečnost. Vše splňuje Rezidence Oktagon zasazená do zajímavého místa v klidné části městské čtvrti Praha – Braník. Zde opravdu platí, že už malý kousek od rezidence každého obklopí „přírodní“ pohoda a uklidnění například po návratu z centra hlavního města, kde spěch je na denním pořádku.

Rezidence Oktagon prakticky sousedí s přirodní památkou Branické skály. Když pomineme legendu o hradu u Branických skal a ukrytém pokladu, tak součástí památky je i lesopark Dobeška se stejnojmennou vyhlídkou, kde se určitě nikdo nebude přetlačovat se zástupy turistů. To, že vyhlídka stojí blízko divadla Dobeška, které je domovskou scénou souboru Sklep, není náhoda. Jejím autorem je herec, architekt a „Sklepák“ David Vávra.

Když jsme u kultury a zábavy, stačí pár minut chůze a každý si přijde na své. Kromě divadla Dobeška lze navštívit i nedaleké Branické divadlo, filmové muzeum Milana Wolfa, divadlo Duncan centre specializující se na scénický tanec a nelze zapomenout na blízké kino. Především děti budou nadšené z blízké Divadelní společnosti Julie Jurištové, která uvádí kouzelná představení plné pohádek. Co se dostupné občanské vybavenosti týká, je zde vše potřebné k pohodlnému životu – mateřské, základní a střední školy včetně konzervatoře, síť obchodů, banky, lékařské služby, pošta, restaurace, kavárny atd.

Nejen sportovním nadšencům, ale i pro zrekreování dobře poslouží cyklostezky pod skálami, tenisové a squashové kurty, v dosahu se nacházející sály pro aerobic, masáže a cvičení na trenažerech ( indoor cycling). Když někdo zatouží po centrální části Prahy, pár minut chůze od rezidence stojí zastávka tramvaje i autobusu. Jak již bylo zmíněno, Rezidence Oktagon v sobě spojuje modernu s nádechem první republiky. Činžovní dům „rohák“ byl postaven mezi válkami a svým stylem připomíná proslulé kubistické stavby pod Vyšehradem.

V Rezidenci Oktagon se nachází nadstandardně řešené byty, ateliér a kancelářské prostory. Jedno, dvou a třípokojové bytové jednotky mají výměru od 37 m2 do 102 m2. Ve všech bytových interiérech je kladen důraz na prosvětlení a dostatek úložných prostorů. Již tak vysoký komfort navyšují luxusní koupelny vybavené vanou a sprchovým koutem, ve větších bytech dokonce dvěma umyvadly. Samozřejmostí je použití vysoce kvalitních materiálů a dlažeb. Dům je obklopen zahradou a myšleno je i na parkování přímo před domem. Jestli si někdo chce užívat krásného bydlení v domě s atmosférou, byty Rezidence Oktagon v Praze – Bráník splní i ty nejvyšší nároky…

Kategorie: Magazín bydlení, Novostavby Praha

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce