přidat prezentaci

Rezidence Skalka ul. Přetlucká

Bydlet v atraktivní lokalitě blízko centra Prahy? Je to možné! Tento sen Vám splní polyfunkční projekt Rezidence Skalka v Přetlucké ulici, který v sobě snoubí bytové domy a nebytové prostory. Představme si tento ojedinělý projekt, jehož cílem je jediné: poskytnout moderní domov a nabídnout zázemí firmám.

Výhodná poloha

Výstavba Rezidence Skalka probíhá v pražských Strašnicích, v ulici Přetlucká. Bezesporu se jedná o jednu z nejatraktivnějších lokalit v širším centru hlavního města.Výborné dopravní spojení zajišťuje nedaleké metro A „Skalka“, autobusy a tramvaje. Snadno se tak dostanete jak do centra, tak i na jihovýchodní městský okruh. V blízkosti se nalézá veškerá občanská vybavenost pro každou generaci. Nechybí jesle, školka, škola a nákupní středisko. Nedaleko od rezidence se nachází Hostivařská přehrada s rozsáhlými parky, kde načerpáte novou energii.

Pro rodiny i firmy

Bytový dům nabízí pět luxusních bytů v nadstandardní výbavě a jedno parkovací místo pro každý byt. V nebytových prostorách o dvou podlažích je možné zřídit si bydlení nebo ateliér. Obě části jsou propojeny atriem a architektonicky jsou řešeny tak, aby se začlenily do původní zástavby rodinných domů.

Nové Byty a nebytové prostory na ul. Přetlucká jsou opatřeny podlahovým topením s měřením a regulací teploty v jednotlivých místnostech. O teplo se Vám postará centrální plynový kotel. Okna jsou tvořena hliníkovými rámy a trojskly a celý objekt je pečlivě zateplen. Z bytů stojí za zmínku prosklený byt 3+kk ve třetím patře, kterému kraluje velká terasa. K bytu 3+kk v prvním patře zase náleží část zahrady, na níž můžete vejít z obývacího pokoje.

A na kdy je naplánováno dokončení celého projektu? Již na počátku roku 2015 bude Rezidence Skalka dostavěna a připravena k nastěhování nových rodin a firem. Více o tomto zajímavém projektu se dozvíte zde.Kategorie: Nové byty

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce