přidat prezentaci

Rustikální kuchyně jsou trendem moderní doby

01-rustikalni-kuchyn

Kuchyň je jednou z nejdůležitějších místností v interiéru. Odehrává se zde spousta činností a částečně kus společenského života domácnosti. Jeden člen rodiny vaří, další usednou k jídelnímu stolu a vyčkávající na lahodné pokrmy navazují rozhovor za rozhovorem. Někdo si danou situaci spojuje s rustikálním, respektive selským a tradičním stylem.

Poptávka po rustikálním nábytku je na českém trhu vysoká. Není tedy divu, že v tuzemsku působí pestrá škála prodejců a výrobců orientující se především na rustikální nábytek. Ale v kategorii rustikálního nábytku se nenachází pouze masivní skříně a mohutné konferenční stoly, velké popularitě se těší také kuchyňské vybavení rustikálního rázu.

Kuchyňské studio Sykora

Mezi společnosti, které spadají do kategorie „kuchyně Brno“, patří kuchyňské studio Sykora. Na trhu nabízí rustikální kuchyně, jež se hodí i do moderních interiérů. Avšak poměr cena / kvalita je na nižší úrovni než mohou nabídnout jiné brněnské firmy.

Hanák Brno

Další společností, která se specializuje na prodej a montáž rustikálních kuchyní, je Hanák Brno. Jak už samotný název napovídá, tato firma působí také v moravské metropoli. Její bohatá nabídka zahrnuje masivní rustikální kuchyně, jež jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Nicméně v porovnání s ostatními jsou kuchyně této firmy poměrně předražené. A při rekonstrukci kuchyně byste museli sáhnout hluboko do kapsy.

GABON

Pakliže se pouštíte do rekonstrukce kuchyně a hledáte vhodného dodavatele rustikální kuchyně, který vám bude vyhovovat cenou a kvalitou současně, můžete se obrátit na GABON s.r.o.. Se službami a bohatým sortimentem kuchyní je spokojena spousta klientů, kteří rustikální kuchyni využívají dodnes. Hlavní výhodou je, že kuchyň této značky bude sloužit po několik generací. Více informací můžete zhlédnout na www.gabon.cz.

Kategorie: Interiér

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce