přidat prezentaci

S KBS Security budete v bezpečí

V současné době byste se měli bát i o mobilní telefon v kapse. V některých zemích můžete nechat s klidným svědomím odemčený dům či auto a nic se vám neztratí. Nicméně Česká republika mezi tyto země nepatří. Pakliže chcete svůj majetek preventivně chránit před krádeží a poškozením, nabízí se vám služby bezpečnostní agentury. Sami na ochranu nevystačíte.

K ochraně majetku slouží různé alarmy a bezpečnostní systémy. Pro podniky jsou tyto bezpečnostní prvky nedostačující. Pokud chcete chránit prostory firmy, lepším řešením je bezpečnostní agentura, která vám zajistí komplexní ochranu. Společnost KBS Security s.r.o. na trhu v oblasti komerční bezpečnosti působí již dvacet let. Vedle ostrahy objektu poskytuje také vlastní Pult centrální ochrany (PCO), recepční a úklidové služby včetně dodávky hygienických potřeb. Bezpečnostní agentura je držitelem certifikátu ISO 9001:2008, který potvrzuje kvalitu služeb.

Co můžete od KBS Security očekávat?

Pult centralizované ochrany (PCO) je ochrana 21. století. Jestliže se v chráněném objektu děje něco atypického, PCO o tom informuje. Můžete se dozvědět o výkyvu teplot, úniku plynu či výpadku elektrického proudu. V případě problémů se spustí poplach, díky němuž dispečer vyšle na místo zásahovou jednotku. Vy se nemusíte o nic starat, o vše se postará právě bezpečnostní agentura.

Další službou v portfoliu je fyzická ochrana. Občas si nevystačíte pouze s kamerovým systémem. Pracovník bezpečnostní agentury bude kontrolovat oprávněnost osob vstupujících do prostor firmy, vstup osob, vjezd a výjezd vozidel. Dále bude vydávat klíče oprávněným osobám či pravidelně kontrolovat určené části objektu. Cílem je zajistit maximální bezpečnost a současně předcházet haváriím a problémům.

Kromě toho KBS Security s.r.o. nabízí úklidové služby a bezpečnostní pomoc a servis pro seniory a domácnosti. S bohatou paletou služeb budete nadmíru spokojeni.

Kategorie: Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce