přidat prezentaci

S některými půjčkami může mít peníze už za hodinu

Získání potřebných peněz během jediné hodiny, která uběhne mezi podáním žádosti a převedením peněz na účet klienta. I takové služby už dnes nabízejí společnosti působící na trhu nebankovních úvěrů. Některé z nich to dokonce umí ještě rychleji. V tomto oboru je totiž značná konkurence, která nutí poskytovatele neustále vylepšovat nabídky a zkvalitňovat své služby poskytované občanům.

Půjčit si peníze není žádná ostuda

Čas od času má každý z nás mimořádná vydání, s nimiž nepočítal. Stačí, když se mu pár dní před výplatou cokoliv porouchá, přijde mu vyúčtování energií a služeb nebo objeví zajímavou nabídku na koupi zboží, která je ovšem časově omezená. Kdo vychovává děti a musí řešit jejich nároky na pomůcky do školy i volnočasové aktivity, ten má rovněž občas potíže vše zvládnout z běžného provozního rozpočtu své domácnosti.

Brát si v takových chvílích úvěr v bance je nepraktické. Jednak to zpravidla dlouho trvá, jednak nemají nastaveny tak vstřícné podmínky pro klienty, kteří potřebují jen pár set nebo pár tisíc korun na několik dní do nejbližší výplaty. Lidem v takové chvíli nejvíce pomůže rychlá půjčka ihned a bez čekání, která vyřeší všechny aktuální problémy s nedostatkem peněz na vašem účtu.

Na trhu je velký výběr půjček

Řešením může být nebankovní úvěr, který je možné získat operativně, aniž by člověk musel podstupovat složitou schvalovací mašinerii a rozsáhlé papírování. V dnešní době je přitom možné získat půjčku také pomocí internetu nebo mobilního telefonu. Někteří poskytovatelé přitom nabízejí svým klientům už částku pět set korun, kvůli níž by se klasická banka s žadatelem ani nebavila. Běžné je pak u tohoto typu úvěrů získat již tisíc korun, horní hranice se pohybuje od 4 do 10 tisíc korun.

Drobný prohřešek nevadí

V systému klasických bankovních úvěru člověku často zabrání v přístupu k penězům jediný zápis v registrech. Člověk se do něj přitom může dostat pouhou pozdní úhradou účtu za telefon. I taková drobnost mu pak komplikuje život. V případě nebankovních úvěrů jsou podmínky podstatně benevolentnější. Takovým žadatelům pomůže půjčka bez registru, při jejímž schvalování příslušná společnost do podobných databází nenahlíží.

Podobný problém může žadateli způsobit povinnost dokazovat své příjmy. Pokud nemá stálé zaměstnání nebo se momentálně ocitl bez práce, bude získávat bankovní úvěr jen obtížně. Naproti tomu nebankovní společnosti mu zpravidla vyjdou vstříc a z momentální obtížné finanční situace mu pomohou.

První půjčku můžete mít zdarma

Konkurenční boj mezi poskytovateli úvěrů zákazníkům umožňuje čerpat řadu výhod. Jednou z nich je například možnost získat první půjčku zcela zdarma. Hned několik společností při zahájení spolupráce s klientem nežádá pro první půjčku žádný poplatek ani úrok. Žadatel tak po několika týdnech, až má dostatek vlastních finančních prostředků, vrátí přesně tolik peněz, kolik si půjčil.

Jak vypadá konkrétní nabídka

Konkrétní podmínky pro poskytnutí nebankovního úvěru je možné demonstrovat například na populární nabídce Zaplo.cz. První půjčka od společnosti může dosáhnout částky 7,5 tisíce korun, další pak až 12,5 tisíce. Pokud o peníze žádáte poprvé, dostanete je zdarma, tedy bez poplatku a bez úroku.

Při schvalování úvěru nepotřebujete ručitele. Taktéž nemusíte dokládat své příjmy, záleží tedy jen na vašem zvážení, zda vám povinnost peníze vrátit nezpůsobí potíže. Společnost nebude nahlížet do žádného registru, takže vám ani případný zápis z dřívějška nezabrání peníze získat. Vyplácení půjčky probíhá do 15 minut, doba splatnosti může činit 7 až 30 dní.

Kategorie: Finance, peníze, půjčky

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce