přidat prezentaci

Samolepicí dekorace se postará o proměnu domova

Možností a způsobů, jak se postarat o vítanou proměnu interiéru, ve kterém bydlíte nebo třeba pracujete, se nabízí celá řada. Pokud se vám ale nechce přílišně investovat a nemáte na větší zásahy ani dostatek času, pak věnujte pozornost samolepicím dekoracím. Nalepíte je jednoduše během několika minut a změna, které se dočkáte, vás příjemně překvapí. Zdi, které vás doma obklopují, se podílí na tom, jak se doma cítíte. Možná si to ani neuvědomujete, ale stereotyp je ubíjející a může být příčinou toho, že vás často přemůže špatná nálada či únava. Postarejte se o proměnu stěn nebo nábytku i bez výmalby či investic v řádech desetitisíců. Samolepka na zeď stojí zpravidla jen pár stokorun, a i tak vnese do vaší domácnosti pořádnou jiskru a šmrnc!
 


 

Strom v květináči samolepka na zeď - lepime.cz

Samolepicí dekorace si můžete nechat zhotovit na míru

Nabídka na trhu je skutečně pestrá. Každý si tak může vybrat samolepku, která bude přesně odpovídat stylu domova i preferovaným barvám a vzorům. Pokud byste však nenašli nic, co vám plně vyhovuje, mnozí prodejci nabízí i možnost nechat si vyrobit samolepku na míru. Lze tak kombinovat dostupné motivy, nebo třeba přinést vlastní. Jednotlivé dekorace se samozřejmě liší i velikostí či povrchem, vedle lesklých a hladkých se nabízejí i reliéfní a matné apod.
 

Nalepíte ji za pár minut

Japonská třešeň samolepka na zeď - lepime.cz


Mnozí lidé, co již propadli kouzlu samolepek, si pochvalují i snadné lepení. To obvykle nezabere více jak 15 minut, samozřejmě s ohledem na velikost dekorace. Základem je, že povrch, na který samolepka přijde, musí být čistý a bez mastnoty. Pokud nakoupíte u kvalitního prodejce, obdržíte samozřejmě přesný návod. Čím složitější celkový motiv nebo vzor je, tím podrobnější by návod měl být.
 
Co se týče toho, jak a dle čeho je dobré dekoraci na zeď vybírat, musíte si především uvědomit, do jaké místnosti a na jako zeď chcete dekoraci použít. Čím více nábytku, vzorů a barev v daném prostoru je, tím byste měli být v otázce typu samolepky střídmější. Naopak u místností, kde je prázdná stěna jednou z dominant, můžete volit větší a nápaditější řešení, kdy celkový obrazec poskládáte z více menších. Popusťte uzdu fantazii a nenechte váš domov zapadnout do nudy a šedi!

Kategorie: Interiér, Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce