přidat prezentaci

Servis manipulační techniky svěřte odborníkům

01-servis-vzv-olomouc

Pokud ve firmě používáte vysokozdvižné vozíky nebo jinou manipulační techniku, dříve nebo později vás čeká oprava těchto zařízení. Pravidelná odborná údržba a servis přitom dokážou opravy a s nimi spojené neplánované výpadky redukovat na minimum. V konečném důsledku se pak peníze investované do pravidelné péče a servisu manipulační techniky mnohonásobně vrátí.

Servis vysokozdvižných vozíků prodlouží jejich životnost

Údržbu vysokozdvižných vozíků se nevyplatí podceňovat. Jsou to totiž specializovaná zařízení podobně jako třeba automobily. Proto je vhodné svěřit péči o ně výhradně odborníkům, kteří se na servis VZV specializují. Běžné úkony je přitom možné provést přímo v provozovně zákazníka. Do specializované dílny se technika odváží pouze v případě střední nebo generální opravy vysokozdvižných vozíků.

Dobrá firma řešící například servis Desta nebo jiné renomované značky má na skladu dostatek náhradních dílů, takže ani porucha nevyřadí vaše vysokozdvižné vozíky z provozu na dlouho dobu.

S provozem manipulační techniky navíc souvisí prohlídky vozíků i montáž, revize a opravy plynových zařízení. Technické kontroly VZV a testy jsou přitom vyžadovány přímo českou legislativou. Další povinností majitelů je školení jejich řidičů, které se rozhodně nevyplatí podceňovat.

Najděte si zavedeného partnera

Pokud je například místem, kde hledáte servis VZV, Olomouc, případně chcete využít služeb jednoho z nejzkušenějších partnerů v oboru, můžete zvolit k opravám pracovních strojů zvolit firmu Zdeňka Šindeláře provozujícího Desta servis. Kromě značky Desta pro vás zajistí servis a opravy vysokozdvižných vozíků a další manipulační techniky od firem Balcancar, Toyota, Hyster, Daewoo a Fiat. Dále také VZV servis značek Glywice, Clark, Cesab, BT, Nissan, Caterpillar a Linde. Firma provozuje sklad náhradních dílů a zajišťuje i přestavbu motorů na LPG i revize LPG zařízení. Provádí také generálky řady druhů motorů a opravy převodovek.

Kategorie: Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce