přidat prezentaci

Slevítko- pro dospělé, pro dítko

Lidé by rádi nakupovali kvalitu, ale ne vždy na takovou kvalitu mají dostatek financí. Velmi často tedy zabřednou do neutěšeného a zdlouhavého hledání těch nejlevnějších produktů. To je ovšem chyba a je to dnes tak trochu zbytečné, ani nemluvě o té obrovské ztrátě času a podrážděných nervových zakončeních. Na scénu totiž přichází různé servery, které nabízí slevové kódy a jiné možnosti jak a kde co nejvíce ušetřit, kde nakupovat za nejméně peněz. Jedním z takových pomocných portálů pro všechny nakupující, ale i prodávající je slevítko.cz.

Slevitko.cz

Všechny kategorie produktů

Na stránkách tohoto slevového portálu najdete bezpečně všechny typy produktů, takových, které jsou běžně nabízené v internetových obchodech, ale také takových, které jsou méně tradiční, nebo dokonce zcela nové. Jsou zde představovány e-shopy s různými akčními nabídkami a další aktuální slevové akce, které by každý správný internetový nákupčí měl studovat.

Slevítko nabízí namátkou tyto oblíbené kategorie výhodných produktů:

  • Dárkové zboží
  • Cestování auto
  • Dům, byt a zahrada
  • Elektro
  • Finance a podnikání
  • Šperky
  • Zdraví a krása
  • Dětské produkty

Samozřejmě je toho mnohem víc, každý si najde ten svůj produkt a také patřičný slevový kód na něj. Existují ovšem nejrůznější typy, všechny tyto typy naleznete právě na Slevítku. Podívejme se tedy na některé metody slev, které se hodí pro různé cílové skupiny, ale také komplexně pro každého kupujícího:

Poštovné a dopravné zdarma

První možností ušetříte za dopravné a poštovné. Je to klasika: Jakmile nakoupíte zboží v určité hodnotě, získáváte tyto služby zcela zdarma. Většinou se jedná o hodnotu kolem tisíce korun.

Procentuální slevy

Procentuální slevy jsou různě vysoké, pohybují se ve většině případů od 5 až klidně do 90 procent. I zde se vyplatí sledovat Slevítko, kde jsou vždy takovéto aktuální senzační nabídky představeny. Tyto slevy mohou být jednorázové, pro všechny typy zákazníků, ale také specializované, kdy například zákazník splní určité požadavky dodavatele. Například při účasti v anketách, registraci, nebo pokud se stanete stálým zákazníkem, získáte takovéto procentuální slevy.

Nominální slevy

Zde se jedná o slevu, která je daná určitou finanční hodnotou, je stabilní. Například 50 korun sleva na kilo brambor, nebo 300 korunová sleva na zakoupení určitého produktu při registraci a věrnostních programech.

Dětské slevy

Na slevítku si přijdou na své také maminky, které zde objeví spoustu výhodných sad pro ta nejmenší miminka i pro odrostlejší ratolesti. Slevy pro děti patří k tomu nejhledanějšímu na internetu, pokud hovoříme o produktech, jako je oblečení a třeba nábytek do dětského pokoje, nebo školní pomůcky.

Odměny a bonusy

Výbornou příležitostí, jak ušetřit, jsou také odměny a bonusy. Ty dostanete většinou opět při registraci na stránky nebo do obchodu, ale také při nákupu většího množství zboží. Takovéto výhody nabízí nejčastěji různé vysoce komerční weby, které si to můžou dovolit, tedy kasina, sázkové kanceláře a podobná lákadla, která ovšem mohou být až nebezpečná a vést k velkým ztrátám. I se slevami a lákavými výhodami nakupujte maximálně opatrně.

Kategorie: Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce