přidat prezentaci

Srovnání cen plynu a elektřiny

Ceny plynu a elektřiny neustále rostou, a jinak tomu nebude ani v roce 2013. Přesto můžete každoročně ušetřit, když si zvolíte správného dodavatele. Zkusme se zaměřit na srovnání cen plynu a elektřiny a pomoci Vám se rozhodnout při výběru. Už se nebudete muset rozčilovat, při neustálém zdražování.
 


 
Podíváme se na srovnání cen plynu, které se mohou mnohdy docela značně lišit. Jestliže plyn využíváte aktivně, jistě uvítáte, když se na každoroční faktuře objeví nižší částka, než tomu bylo doposud. Zvolte si dodavatele, který nabídne nejlepší cenu, ale také kompletní služby, abyste se Vy už nemuseli prakticky o nic starat. Možnost volby změny dodavatele využívá stále vyšší počet domácností, což dokazují letošní statistiky, podle kterých přešlo 360 000 domácností ke konkurenci. Vše je jednoduché a zdarma. Změnu můžete provést vždy po půl roce.
 
Srovnání cen elektřiny je prvním krokem k tomu, jak ušetřit. Na internetu máte nespočet možností, jak zdarma zjistit ceny jednotlivých dodavatelů v ČR. Porovnání je jednoduché, spočítejte si současnou spotřebu elektřiny v kWh nebo přibližnou velikost Vašeho obydlí a druh spotřeby (záleží, zda elektřinou také topíte). Porovnat ceny je možné on-line. Neváhejte a zkuste to, je to zdarma, nezabere to mnoho času a můžete ročně ušetřit slušnou částku.
 
Když jde o srovnání cen energií, rozhodně buďte obezřetní. Zjistěte si co nejvíce informací, neboť za energie, kam patří elektřina, plyn, voda a topení, platíte ročně desítky tisíc korun. Naštěstí žijeme v tomto ohledu v liberalismu, takže si každý může zvolit z té nejvýhodnější nabídky. V mnoha případech můžete ročně ušetřit až několik tisíc korun, což v dnešní době není zanedbatelná částka.

Kategorie: Byt, Dům, Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce