přidat prezentaci

Stěhování JUMBO

jumbo

Již 9 let se specializujeme na stěhování nejen nábytku, ale i strojů a těžkých břemen. Jsme kvalitní a spolehlivá firma, což dokazuje mnoho kladných referencí. Přestěhujeme vás a vaše věci nejen na území české a slovenské republiky, ale také kdekoliv v Evropě. Našich služeb využívají nejen jednotlivci, domácnosti, ale především firmy. Máme sehraný tým proškolených pracovníků, jež vás přestěhují rychle, bezpečně, v dohodnutém termínu.

Pro stěhování těžkých břemen používáme tu nejkvalitnější a nejmodernější těžkou techniku. Zajišťujeme tak bezpečnost stroje během stěhování. Umíme přestěhovat tavící pece, kašny, kotle, nejrůznější nádrže a lisy. Používáme pro břemena nad 10 tun podvozky, mostové jeřáby, lana a další techniku, pomocí které zajistíme bezpečný převoz.

Stěhování strojů provádíme nejen v české republice, ale i v zahraničí. Stěhujeme také bankovní a firemní trezory se kterými si neporadí jiné společnosti. Stěhování strojů zahrnuje časový plán, odpojení a opětovné připojení strojů, rozmístění strojů, balení a konzervace strojů, stěhování v nepřístupných podmínkách.

Pokud potřebujete přestěhovat kancelář, je to jednoduché. Přijedeme, zajistíme vše potřebné ke stěhování, včetně obalového materiálu a vše zabalíme,demontujeme a znovu smontujeme veškeré vybavení, rozpojíme a zapojíme počítačovou techniku, vše převezeme bezpečně na místo určení a opět vybalíme.

Stěhování domácností je pro nás hračka. Po zadání poptávky se s vámi sejde pracovník, který vám pomůže sepsat seznam stěhovaných věcí, seznámí se s prostorem ze kterého se budou věci stěhovat a kam budou věci stěhovány, zda je k dispozici výtah či schodiště. Určí také potřebnou velikost vozu a počet pracovníků pro dané stěhování, posoudí nutnost rozebírání stěhovaného nábytku, případně zajistí odvoz nepotřebných věcí.

Chcete využít naše služby?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, emailem či pomocí poptávkového formuláře na našich webových stránkách. Na základě zadané poptávky vám sdělíme konkrétní ceny našich stěhovacích služeb.

Kategorie: Nábytek

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce