přidat prezentaci

Svítidla Kolarz zajistí skvělé osvětlení interiéru

Světlo v interiéru v době, kdy je venku tma anebo přítmí, hraje velmi důležitou roli. Důležitý je ale také vzhled svítidel, jež musí být i na hezká i na pohled. Momentálně je k dispozici spousta různých zajímavých světel. Ne všechna se ale vyznačují opravdu hezkým vzhledem a vysokou kvalitou. Chcete-li vsadit na jistotu, pak jsou vynikající volbou vysoce kvalitní rakouská svítidla Kolarz, která si najdou své využití jak v interiérech rodinných domů, tak třeba i v hotelech anebo jiných vnitřních prostorách. Soustřeďme se tedy na tuto značku a výrobky podrobněji.

Interiérová svítidla s tradicí

KOLARZ-KAAL PRAGUE s.r.o. představuje dceřinou společnost rakouského výrobce svítidel Kolarz GmBH. Ten se řadí již 90 let k nejznámějším producentům svítidel vůbec. V současnosti má tato společnost obchodní zastoupení v celkem více než 50 zemích celého světa. Vybírat si můžete z více než 3 500 modelů světel do interiéru. Svítidla lze volit v různých podobách.

Stropní svítidla

Výbornou volbou jsou stropní svítidla. Vzhledově si můžete vybírat zajímavé modely, jež dokážete přesně sladit s celkovým vzhledem dané místnosti. Jestliže potřebujete světlo pouze v jednom jediném bodu, pak je výborný klasický lustr buď se zatemněnými stranicemi, anebo celý prosvětlený. Vše se odvíjí od celkového množství světla, které potřebujete. Vhodné mohou být i lustry s několika menšími svítidly.

Ostatní typy svítidel

V nabídce Kolarz nejsou pouze lustry do obýváku, ale také mnohé další světelné alternativy. Výborné jsou například nástěnné modely. Ty se uplatňují zejména na chodbách a ve veřejných prostorách. Naopak do obývacího pokoje skvěle padnou stojací lampy. V nabídce tohoto rakouského výrobce jsou designově velmi povedené typy, které dokážou oživit jakýkoli interiér.

01-kall.cz

Kategorie: Interiér

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce