přidat prezentaci

Teplé počasí láká na dovolenou

S prvními hřejivými paprsky sluníčka popadá člověka touha cestovat a poznávat nové krajiny, tradice, kamarády a gastronomické zážitky. Pro všechny, kteří si nemohou dovolit cestovat kvůli vysokým cenám pobytů, je tu nabídka společnosti New Go. Internetové stránky nabízejí nejvýhodnější seznam aktuálních slevových pobytů a zážitků, které utkví dlouho v paměti.

slevy-hory

Poznejte jako registrovaný zákazník spoustu romantických pobytou ve dvou, dobrodružných víkendů pro děti, slevových pobytů na horách, sportovních aktivit spojených s příjemným relaxem nebo odpočinkových pobytů v lázních. Díky svému přihlášení se dostanete k odběru slevových pobytů a tipů na letní výlety. Aktivní nebo relaxační vyžití v krásách českých i slovenských lokalit, vás dostanou do kondice a dobré nálady!

Blíží se výročí vaší svatby, chcete oslavit své zásnuby nebo udělat jen tak partnerovi radost? Vyrazte na romantické pobyty ve dvou. Chvíle intimity a sblížení jsou v životě zamilovaných nepostradatelné! Nejvyhledávanější místa naleznete na stránkách společnosti New Go.

Ideální slevové pobyty s dětmi v aqvaparcích, táborech, na historických místech či na horách s možností parádního koupání a toulání se po lese, naleznete na jednom místě bez zdlouhavého hledání. Atraktivní ceny a v mnohých případech dítě zdarma!

Česká republika láká tisícem překrásných míst! Vyberte si z pestré škály lokalit, které jsou nejpřitažlivějšími magnety. Slevy na pobyty jsou dosažitelné pro každého. Český ráj, Krkonoše, povodí Sázavy nebo Vltavy či luxusní slevové pobyty v Praze, v přepychových hotelích.

Slovenské víkendové pobyty pro dva jsou osvěžením každého vztahu. Dejte svému svazku nový nádech lásky. Termální lázně jsou fantastickým místem pro rodinné pobyty. Zde si najdou své priority jak dospělí, tak děti. Slovensko je přitažlivým místem díky svým horským magnetům, ale i vodním radovánkám.
K létu patří dechberoucí mořské vlny! Nenechejte si mezi prsty proplout úžasné letní slevové pobyty. Máte zájem, o italské pláže nebo o písečná místa v Chorvatsku? Variantám dovolené u moře se meze nekladou.

Kategorie: Magazín bydlení, Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce