přidat prezentaci

Teplo je základ domova

01-elektricky-primotop-s-ventilatorem

Teplo domova je základ, vytváří nám potřebný komfort pro pohodlné žití. Přemýšlíte, jakým způsobem teplo domova zajistit? Nabídka těch nejrůznějších možností topení je v současnosti na trhu poměrně široká. Každý si tak může vybrat to , co bude vyhovovat potřebám dané rodiny i chodu domácnosti.

 

Při hledání spolehlivého topení nezatracujte elektrické přímotopy! Přímotop elektrický může být dobrou volbou, pakliže vyberete ten správný typ.

Akumulační přímotopy

Topení elektřinou nemusí být vůbec špatnou volbou, pokud se rozhodnete pro nejmodernější systém, který funguje na principu akumulace tepla. Takovýto přímotop vám pak umožní topit i v době, kdy nejde noční proud. Díky tomu vypnutí nočního proudu ani nezaznamenáte. Dalším pro akumulační přímotopy je možnost regulace teploty. Tělo tohoto přímotopu je složeno až z 16 topných desek, které jsou napájeny samostatně vodičem s kapacitou maximálně 125 wattů. Akumulační přímotop funguje tak, že potom, co ho zapnete, rychle se zahřeje a začne ohřívat i místnost. V další fázi se přímotop podle nastavení termostatu sice vypne, ale topit nepřestane. I bez elektřiny vydrží vytápět ještě dalších 40 minut. Topení se pak samo zapne ve chvíli, kdy teplota v místnosti klesne pod požadované minimum. Třešničkou na dortu tohoto moderního vytápění je pak design, který nekazí charakter interiéru.

Elektrický přímotop s ventilátorem

Celoroční vytápění rodinného domu s pomocí akumulačního přímotopu vás vyjde cca na 30 až 50 000 korun. Pokud byste chtěli podobným systémem vytopit byt, doporučujeme zvolit elektrický přímotop s ventilátorem. Veškerá energie přiváděná do ventilátoru je přeměněna na teplo v odporových článcích, které je pak ventilátorem vyháněno do prostoru. Elektrický ventilátor dokáže vytopit místnost velmi rychle. Ventilátor můžete užít i na zahřátí nohou. Tento ventilátor však bohužel nemá tepelnou setrvačnost, hřeje pouze tehdy, když je zapnutý.

Kde přímotopy zakoupit?

Doporučujeme společnost CVB s. r. o. Ventilátory a klimatizace, kvalitní firmu ověřenou zákazníky. Spolehlivost a kvalitu potvrzuje i Heureka, Asociace APEK a Česká kvalita. CVB má rovněž pozitivní hodnocení od AAA BISDONE, kterým se v České republice může pochlubit jen 0,2% firem (jde o ocenění za spolehlivost a platební morálku). CVB má také obchodní podmínky certifikované dTestem.

Firma CVB nabízí svým zákazníkům rozsáhlé portfolio produktů, které má skladem. Při objednávce nad 1000 korun neplatíte dopravu, přičemž ke každé objednávce je přibalen ještě dárek. Garantují třiceti denní možnost vrácení výrobku bez udání důvodu a vrácení peněz po obdržení výrobku do jednoho týdne. Svým zákazníkům poskytuje možnost nákupu na splátky. CVB se také zaručuje, že jejich ceny jsou na trhu nejnižší. V případě, že naleznete levnější sortiment, zaručují se poskytnutím slevy tak, aby výsledná cena byla o 10% nižší, než vámi cena nalezená. Objednané zboží si můžete vyzvednout na více jak 290. místech v České republice. Více informací naleznete na jejich internetových stránkách www.ventilatory-shop.cz.

 

Kategorie: Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce