přidat prezentaci

Tip na kvalitní a spolehlivou půjčovnu lešení v Praze

leseni

Chystáte-li se rekonstruovat svůj dům či vás čeká oprava, která vyžaduje práci ve výšce, pak je důležité vědět, kde pořídit lešení. Ať už ho potřebujete koupit, nebo jen pronajmout na určitý čas, vyplatí se oslovit profesionály s tradicí. A mezi ty se řadí také firma Lehmann, která funguje již od roku 1994. Koncovému zákazníkovi přináší komplexní řešení v oblasti prodeje či pronájmu hliníkového lešení a hydraulických plošin a nejen to. Jako jediná v České republice nabízí také schodišťové roboty, které pomáhají s přepravou těžkých předmětů do schodů.

Společnost Lehmann dodává služby, které umožňují zákazníkovi využívat dané lešení plně odborným a bezpečným způsobem. Zajišťuje tak dopravu, montáž i demontáž pronajímaných konstrukcí, poskytuje konzultační a poradenskou činnost, mimo to také dokáže zhodnotit stav starších konstrukcí, zprostředkovává semináře a školení a nabízí i praktickou výuku. Tento kompletní servis ji řadí mezi špičku oboru. V oboru lešení Praha tak představuje ideální volbu.

K prodeji či pronájmu nabízí hliníkové lešení od holandského výrobce Custers hydraulica B. V. Výrobky této společnosti patří mezi to nejlepší, co lze v kategorii profesionálního lešení v současné době dostat. Oceňované jsou především pro vynikající stabilitu, funkční jednoduchost, perfektním řemeslným provedením a vysokou variabilitou. Boční rámy jsou nabízeny ve dvou základních šířkách – 0,7 a 1,3 metru, v případě potřeby je možná alespoň částečná kombinace tak, aby to vyhovovalo vašim požadavkům. Základní délky podlah jsou 1,8; 2,5 a 3 metry. Bez kotvení lze takto pracovat až ve výšce 12 metrů. Zvolíte-li věž se základnou 1,3 x 2,5 m a 1,3 x 3 m, pak je maximální pracovní výška 20 m. Výsledná cena za pronájem se odvíjí od tří hlavních parametrů. Těmi jsou: rozměry základny, pracovní výška a délka zapůjčení lešení. V případě dlouhodobějšího pronájmu, který přesáhne alespoň 2 měsíce, nabízí společnost Lehmann možnost stanovení individuálních výhodnějších cen.

Jako půjčovna lešení Praha účtuje společnost za dopravu po hlavním městě paušální poplatek 900 Kč bez DPH. V tom je zahrnuta cesta vozidla na místo určení a jeho návrat do provozovny, která sídlí na ulici Kamýcká na Praze 6, dále odvoz lešení po skončení pronájmu a v určitých případech i jeho montáž a demontáž. Ta je součástí ceny v případě, že se jedná o pracovní výšku 4,5 metrů a místo, kde je třeba lešení postavit, se nachází do 50 metrů od místa, kde je možné bez větších překážek parkovat. Jestliže se jedná o dopravu mimo Prahu, pak podmínky zůstávají stejné, pouze s taxou 17 Kč/km bez DPH. Vzhledem k odlišné povaze jakékoliv opravy budovy, ke které je třeba lešení, jsou uvedené ceny spíše orientační. Firma Lehmann přistupuje ke každé zakázce individuálně, takže nabídku vždy vypracovává na základě konkrétních potřeb a požadavků každého zákazníka.

Kategorie: Exteriér a zahrada, Rekonstrukce

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce