přidat prezentaci

Tiskni si vizitky na míru

Vizitky jsou nezbytnou součástí reklamního vybavení některých společností a samozřejmě splňují také informativní účel, kdy zákazník má vždy po ruce vaši adresu. Dnes již jsou v tomto směru skoro až neuvěřitelné možnosti, můžete si dokonce online sami navrhnout vlastní motiv, popis a další informace, vše vám bude na míru graficky vypracováno a předvedeno. Následně už chybí jen jediný krůček, a tím je tisk a tvorba vizitky.

tisknisi.cz

Velmi přívětivé služby a prostředí nabízí stránky Tisknisi.cz. Najdete zde ukázky grafického zpracování vizitek a další možnosti, které jsou k zákazníkovi maximálně vstřícné.
Společnost vám umožní velmi jednoduchý online návrh oboustranných vizitek z galerie, nebo podle vlastní představy. Vzorů je více než 200, takže je rozhodně z čeho vybírat. Nechybí ani tisk na nejkvalitnější papír matná křída o hmotnosti 350g.

Reprezentativní vizitky

Tiskárna tisknisi využívá k tisku vizitek a dalších tiskovin ofsetové stroje, které umožňují nejvyšší možnou kvalitu barev. Kromě mnoha již zmiňovaných vzorů je možné volit také mezi 9 pěknými šablonami, nahrát vlastní logo, fotku nebo obrázek. Nabízené služby jsou nejen pro podnikatele, ale také pro administrativní pracovníky, hodí se výborně rovněž do domácí kanceláře. S těmito vizitkami online zcela určitě oslovíte, budou vás výtečně reprezentovat.

Výroba vizitek vždy velmi úzce souvisí také s vhodnými pouzdry, takzvanými vizitkáři. Jsou to různé obaly, u kterých se setkáte s opravu roztodivnými tvary. Ty ovšem dokážou velmi zpestřit každou kancelář. Také Tisknisi.cz nabízí svým klientům a zákazníkům vizitkáře, a to dokonce se slevou 35%.

Další výhody Tisknisi.cz

Nechat si vytvořit levné vizitky může být cestou k lepší komunikaci se zákazníkem. Tisknisi, to je nejen skvělá domluva a vstřícnost ke klientovi, ale také mnoho dalších výhod, které vás doslova donutí alespoň navštívit stránky a trochu se na nich porozhlédnout. Zklamáni rozhodně nebudete, všudypřítomné veselé barvy nutí k úsměvu, o to víc pak skvělé ceny.
Pokud objednáte více než 100 kusů vizitek, získáte dalších 20 zcela zdarma. Nechybí ani oblíbená doprava zdarma, v případě, že nakupujete v hodnotě vyšší než 900 korun.
Ba co víc, firma nabízí nově možnost osobního vyzvednutí realizovaných vizitek ve 12 pobočkách v České republice, jednu pobočku již mají také na Slovensku a zdá se, že další expanze na sebe nedá dlouho čekat. Ale to je jen další důkaz úspěšnosti a spokojenosti zákazníka.

Reference a konkurenční výhody najdete také zde: http://www.tisknisi.cz/cs/produkty.html

V jednoduchosti vizitek je krása

Celý systém od objednání služby, až po tisk vizitek, funguje báječně. V podstatě by se dal shrnout několika výstižnými slovy, tedy: Vybrat- Vyplnit- Odeslat. Vše v podstatě záležitost několika okamžiků.

Kompletně vybavená ofsetová tiskárna, kterou firma tisknisi disponuje v dalších případech. Můžete objednat také:

  • Plakáty, letáky
  • Brožury
  • Katalogy, noviny a periodika
  • Prospekty
  • Skládačky a kalendáře

Zavítejte na stránky Tisknisi.cz a nechte si nejprve předvést vzory vizitek, a pak už je to záležitost krátkého času a ještě menších finančních nákladů. Nebo použijte vlastní fantazii a vlastní grafický návrh. Ten bude záhy realizován přesně na míru pro vás i vaši firmu.

Kategorie: Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce