přidat prezentaci

Top´rezidence – Nadčasový developerský projekt v Praze

Nadčasový developerský projekt s názvem Top´rezidence řeší výstavbu nízkoenergetických a pasivních domů ve výjimečné části Prahy 6 – Dejvice, ul. V Šáreckém údolí. Rozsáhlý komplex domů, jehož výstavba je rozdělena do dvou etap, dává postupně vzniknout celkem 50 novým domům. Novostavby, které patří k ojedinělým projektům, nabídnou lidem nové bydlení v moderních domech ve vysokém standardu a okouzlujícím prostředí Šáreckého údolí. Nové bydlení bude situováno do architektonicky zajímavých domů s dostatkem prostoru pro rodiny nebo mladší či starší páry. Top´rezidence je komplexem energeticky šetrných a úsporných domů, které jsou obklopeny zelení z každé světové strany. Každý dům je zárukou nízkých nákladů na vytápění a neustálým přívodem čerstvého vzduchu. Kvalitní materiály a důraz na komfort a celkovou pohodu jsou velkou předností Top´rezidence, a proto jsou novým majitelům nabízeny nejen nadstandardní domy, ale rovněž městský parter se vzrostlou zelení, designová klubovna a ulice rezidenčního charakteru společně s dětským hřištěm a vlastní recepce s ostrahou. Nové domy budou připraveny v první fázi v létě 2016, dokončení druhé fáze je naplánováno na léto 2017. Domy jsou již v prodeji. Developerem projektu je společnost KKCG Real Estate Group, jejíž vizí je vytvoření trvalých hodnot spojením genia loci s inovativní architekturou.

Úsporné bydlení v Praze

Dispozice domů vzniklých v tomto projektu jsou 5+kk, přičemž plochy domů jsou stanoveny v rozmezí od 165 m2 do 299 m2. V novostavbách se rovněž budou nacházet garáže, balkóny a zahrady. Ceny domů resp. Domů se odvíjejí od dispozice domu,celkové rozlohy a příslušenství a jejich hodnota je k dispozici u developera projektu a prodejce. Interiéry, které navrhl ateliér Olgoj Chorchoj, budou odevzdávány ve vysokém standardu, který bude zahrnovat dřevěná eurookna s izolačním trojsklem, tepelně izolované bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře, dřevěné vícevrstvé podlahy, dlažby a obklady, vanu, umyvadlo, umývátko, závěsné WC, závěsný bidet, sprchový kout se zástěnami z kaleného skla, topná tělesa, datové rozvody, domácí telefon , snímače pohybu, hlásič kouře a větrání s rekuperací tepla. Nové bydlení na Praze 6 je unikátním a ojedinělým developerským projektem, který nabízí chytré moderní a komfortní bydlení pro lidi kterékoli věkové kategorie.

Dejvice jsou oblíbená část Prahy s jednoduchým dostupem do centra. Top´rezidence je umístěna na ulici V Šáreckém údolí, která se nachází v prémiové rezidenční lokalitě. Novostavby jsou v pěší vzdálenosti od autobusových a tramvajových zastávek. V lokalitě této části Prahy 6 je občanská vybavenost na vysoké úrovni. V okolí se nachází vzdělávací instituce, zdravotnické zařízení, banky, nákupní centra, restaurace a také relaxační a sportovní centra. Dejvice jsou prestižní částí, která poskytuje dostatek prostoru pro odpočinek, ale i sportovní aktivity v nádherné okolní přírodě.

Nízké náklady, moderní design a s tím spojené komfort jsou důležitým základem pro spokojené bydlení a kvalitní život. Nové domy jsou prodávány ve vysokém standardu a s důrazem na prostorové a praktické potřeby klientů. Originální koncepce a vysoká kvalita uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Dejvice jsou výjimečnou částí Prahy s výbornou občanskou vybaveností.

Kategorie: Magazín bydlení, Novostavby Praha

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce