přidat prezentaci

Tulipa Třebešín – Nové bydlení Třebešín

V ulici K Červeném dvoru ve Staršnicích v Praze 3 se nachází nové bydlení Tulipa Třebešín, které nabízí celkem 180 bytových jednotek. Novostavby realizované společností AFI Europe se začaly stavět na konci září roku 2014. Jeden ze dvou moderních domů disponuje 11 patry a druhý 9. patry. Jedná se tedy o dva rozdílné výškové bytové domy nabízející nové bydlení ihned od počátku roku 2017. Právě v tento termín je naplánované celkové ukončení výstavby. Nové byty předesílají v rámci těchto budov energetický štítek B. Veškeré byty disponují svou vlastní terasou nebo balkonem. Oficiální prodej bytových jednotek započal 17. října roku 2014, přičemž prodejcem je realitní kancelář LEXXUS. Tulipa Třebešín představuje kombinaci moderního bydlení společně s velmi žádaným umístěním do poklidné části hlavního města Prahy. Společnost AFI Europe patří mezi přední mezinárodní investory a zároveň i developery v oblasti komerčních i bytových nemovitostí. K dosavadně nejúspěšnějším, již zrealizovaným projektům patří například Korunní Dvůr na Vinohradech nebo Tulipa Modřanská rokle.

Nové domy nacházející se v těsném sousedství nádherných městských parků Třebešín a Malešického nabízejí všem potencionálním klientům bytové jednotky s dispozicí od 1+kk až po rozlohově lukrativní 4+kk, které jsou vhodné pro početnější rodiny s dětmi nebo pro klienty hledající komfortní prostory pro své bydlení. Cena jednotlivých bytů v Tulipě startuje na částce 1 931 624 Kč a končí na sumě 8 741 720 Kč. Nové bydlení disponuje ve vyšších patrech nádherným výhledem na město a okolní přilehlé parky. Každý byt nabízí možnost výběru sklepního prostoru i garážového stání. Novostavby jsou zhotovené z železobetonu, přičemž pro snížení nákladů za energie jsou oba bytové domy zatepleny minerální vlnou. Všechny koupelny jsou obložené moderními obklady vysokých kvalit a disponují sádrokartónovými podhledy. Všechny byty s dispozicí 3+kk a výše mají jak sprchový kout, tak i vanu. Byty v přízemí jsou obohacené o předzahrádky o výměrové velikosti 30 a 325 metrů čtverečních.

Developerský projekt na lukrativní adrese K Červenému dvoru v Praze 3 ve Strašnicích je zasazen do těsné blízkosti parků. V pěti minutové docházkové vzdálenosti se nacházejí nákupní galerie Atrium Flora nebo Olšanská poliklinika. Milovníci poklidné relaxace a romantických procházek se vzhlédnou v Třebešínském parku. S rezidenčním projektem taktéž sousedí regenerační centrum na Třebešíně, kde naleznete vše pro relaxaci a odpočinek po namáhavém dni. Nechybí ani mateřské školky, průmyslová škola nebo veřejné dětské hřiště. Během pěti minut pozvolné chůze se rovněž dostanete na poštu. V deseti minutové vzdálenosti se nachází například plavecký bazén nebo Václavské náměstí … více o projektu

Kategorie: Nové byty, Novostavby Praha

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce