přidat prezentaci

Úklidová firma je spolehlivý pomocník

Takový časově náročný pracovní proces, jako je čištění bytu, domu nebo kanceláře, vyžaduje spoustu času a úsilí, takže se mnoho lidí obrací právě na profesionální úklidové firmy, jejichž počet roste každým rokem. Tato úklidová služba funguje pro soukromé i firemní prostory.

Co od toho můžeme očekávat

Podstatou práce takové firmy je obvyklé čištění prostor od nečistot , úklid domu po rekonstrukci, po skvělé párty, ale jde také o běžné obyčejné čištění. Pro svou práci využívá úklidová firma nejmodernější technologie, nejvýkonnější čistící prostředky, moderní vybavení a vysoce kvalifikované pracovníky. I přesto, že odborníci úklidové firmy nepotřebují speciální znalosti a specifické dovednosti, musí se před svým přijetím do firmy podrobit odbornému školení.

Rozsah služeb zahrnuje také chemické čištění koberců a nábytku, mytí oken a prosklených fasád. V závislosti na požadavcích a přáních klientů je vždy vypracován individuální plán, jsou vybráni kvalifikovaní pracovníci, kteří budou průběžně provádět čištění podle schváleného harmonogramu. Obecné čištění domácností je vhodné pro ty, kteří chtějí mít doma čisto a například z časových důvodů nestíhají. Služby většinou zahrnují služby, které jsou v tomhle směru nejdůležitější, umýt okna, vyčistit koberce, naleštit nábytek, umýt nádobí, kuchyňské spotřebiče a domácí spotřebiče, lustry a dokonce i pokojové rostliny, vyprat a vyžehlit prádlo.

Jednorázový úklid nebo pravidelná údržba

Mnohé firmy také nabízejí svým klientům pravidelné čištění nejen domácností, ale i kanceláří a firemních prostor.
Jednorázové čištění je služba, kterou využívají zejména ti, kteří potřebují rychle a efektivně vyčistit a uklidit byt, dům nebo kancelář po požáru nebo stavebních úpravách. Tuto službu ale také mohou využít i ti, kteří z jakéhokoliv důvodu zkrátka potřebují svůj byt nebo dům dokonale uklidit a v mnohých případech je tak možné si úklidovou firmu trochu prověřit.

Pravidelné čištění znamená, že mezi klientem a úklidovou firmou je uzavřena smlouva, podle které je stanoven preferovaný čas klienta a doba čištění. Úklid prostoru, který zahrnuje čištění areálu firmy, vyjmutí odpadků, úklid nebytových prostor nebo úklid společných prostor v bytových domech, pravidelné čištění kanceláří a podobně. Tyto služby jsou většinou využívány právě firmami, ale pravidelný úklid je možný také sjednat i u soukromých osob.

Výhody služeb úklidové firmy

Tyto služby mají své výhody. Patří mezi ně:

 • Kvalitní čištění všech místností v co nejkratší době
 • Individuální přístup ke každému klientovi
 • Používání prvotřídních čistících prostředků přímo pro domácnost
 • Možnost objednání pravidelného čištění
 • Přiměřená cena i pro takové složité postupy, jako je čištění čalouněného nábytku
 • Pracovní proces je upraven tak, aby klientovi nevznikly žádné nepříjemnosti
 • Přísná kontrola kvality managementem úklidové firmy
 • Poskytování služeb jakéhokoliv stupně složitosti
 • Kategorie: Interiér

  Poslat tuto nemovitost příteli!

  Kontaktovat prodejce