přidat prezentaci

Úsporná tepelná čerpadla Daikin Althema

daikin

Užitková voda slouží především k vytápění obytných prostor, mytí nádobí, ale také ke koupání, praní a ke všeobecnému úklidu. I přes to, že je kvalita vody zdravotně nezávadná není určena k přímé konzumaci. Tepelně upravenou vodu můžeme získat za pomocí ohřevu skrze oblíbený bojler, který nalezne využití v místech, kde přesně známe potřebné množství vody. Narážíme zde však na vyšší spotřebu energie. Další způsob ohřevu nabízí průtokový ohřívač ohřívající jen právě protékající vodu. Tím je úspornější, ale na druhou stranu je velkou nevýhodou vysoký výkon a nutnost odtáčet studenou vodu než doteče teplá. Nejúspornější možností je tepelné čerpadlo například značky Daikin Altherma.

Ekologické vytápění

Tento způsob ohřevu teplé užitkové vody a společně s tím i vyhřívání objektů se řadí mezi ekologické zdroje tepla. Čerpadla zároveň splňují žádané požadavky klientů na nejlevnější cenu energií. Hlavním zdrojem čerpadla se stává voda, slunce, vzduch nebo země.

Úplně nejednoduší čerpadla na vlastní instalaci se nacházejí v kategorii vzduch/voda, které se dají velice jednoduše připevnit například na střechu nebo bok domu. Rovněž nemusíte ani žádat o povolení úřady a odbourává se nutnost zásahu do terénu.

Tepelná čerpadla Daikin

Čerpadla Daikin Altherma představují komplexní řešení pro chlazení, ohřev vody a taktéž i vyhřívání objektů. Princip systému je založený na oblíbené variantě vzduch/voda a jedná se o ideální řešení pro cílené a okamžité snížení spotřeby energie a emisí CO2.

Kompresorová technologie dokáže využívat nevyčerpatelné teplo z okolního prostředí a následně ji přeměnit v energii. Ta vám následně vypomůže ohřát vodu, ochladit ji nebo vytopit dům. Čerpadla Daikin se prodávají v několika variantách jako nízkoteplotní, vysokoteplotní a geotermální. Přejděte i vy na nejúspornější možnost výhřevu obytného prostoru a vody k dalšímu užití.

Kategorie: Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce