přidat prezentaci

V Nuslích vyroste jedinečný rezidenční projekt Byty Ctiradova

byty_ctiradova_nusle

Lidé, kteří hledají komfortní bydlení v samotném hlavním městě, budou mít opět další možnost výběru. Tím projektem, který vyroste na Praze 4, bude totiž developerský rezidenční komplex s názvem Byty Ctiradova. Ten celkem nabídne 28 bytů, které jsou svou koncepcí rozděleny od 1+kk, po 3+kk, s rozdílnými možnostmi užitných ploch. A zatímco nejmenší byty čítají okolo 30 metrů čtverečných, ty největší budou dosahovat téměř trojnásobku této plochy.

Dokonalé sladění interiérů, a to s ohledem na kvalitu použitých materiálů

Co bude v projektu Byty Ctiradova základem, to bude jedinečnost a styl. Tu nabídne jak horní terasa se saunou, posezením a whirpoolem, odkud navíc bude nádherný výhled na celé Nusle, tak i samotné byty na Praze 4. Zde bude hrát hlavní roli luxus, a to v podobě kvalitních obkladů, dlažeb, nebo dveří. Navíc si lze v průběhu realizace vybrat i kompletní odstín, a tak si každý zájemce může byt v projektu Bytů Ctiradova přizpůsobit svému vkusu.

Stejně tak ale budou samozřejmostí i moderní prvky jak v oblasti koupelny, kde se sází na osvědčenou značku Siko, tak i v oblasti kuchyní. Nechybí ani kvalitní nábytek na míru, v podobě vestavěných skříní. Ke všem jednotkám bude navíc k dispozici prostorný balkon. To vše Byty Ctiradova nabídnou, a to i s možností dokoupení sklepů, nebo parkovacího stání.

Lokalita, která má co nabídnout

A proč byly při výběru lokalit zvoleny právě Nusle v Praze 4, a ulice Ctiradova a Vlastislavova? Jelikož právě v jejich okolí je vše, co mladší i starší generace k dokonalému životu potřebují. A to ať už je to relaxace nebo sportovní vyžití v parku Grébovka, který je dominantou Prahy 4, tak i dobrá dopravní obslužnost, kdy Byty Ctiradova umožní být do 5 minut ve stanici metra. Samozřejmostí jsou ale i základní a mateřské školy, zimní stadion, fitness centra, nebo řada restaurací, lékáren a obchodů.

Kategorie: Byt, Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce