přidat prezentaci

Vestavěné skříně – budoucnost pro nové pojetí prostoru bytových prostor

Ať již jste se právě zakoupili byt nebo dům či se chystáte k radikální rekonstrukci bytových prostor, je pro vás základním tématem využití prostoru. Jak vyplnit prostor takovým způsobem, aby byl byt vzdušný, otevřený, esteticky řešený a zároveň funkční? Pokud odhlédneme od možnosti, které přináší vestavěné skříně a jejich masivnějším využití, musíme se spolehnout na více méně pravoúhlé řešení bytových prostor, které vyplývá z omezené modularity standardně dodávaného nábytku. Návrh řešení se nám smrskává na rozmístění skříní podél stěn a retušování případných nepravidelností místností. Při dnešních nárocích na úroveň ergonomie bytových prostor nemusí taková řešení obstát. Zvláště pak u místností jako jsou chodba, předsíň nebo spojovací prostory mezi místnostmi. Také případné rozdělení stávajících místností si pak vyžaduje masivnějších stavebních úprav, což může být nepřiměřeně drahým řešením.
 


 

V této chvíli je čas začít uvažovat o návrhu systému vestavěných skříní, které nám mohou ve výsledku náklady významně uspořit. Není od věci se poradit s nějakou firmou, která se na systémy vestavěných skříní vyloženě soustředí a má dostatečné know-how v této oblasti. Jak při 3D návrhu systému vestavěných skříní, tak při vyložení všech možností, které jsou k dispozici, ale i využití jejích zkušeností při samotné montáži. K takovým firmám patří i firma STAKO s.r.o. Nejen, že poskytuje fundované poradenství, zpracování 3D návrhu a samotnou montáž v bytovém prostoru, ale díky svým třináctiletým zkušenostem na trhu může nabídnout i garanci kvality provedení. Vestavěné skříně jsou v podstatě variabilním systémem polic, které je možno uzavřít posunovacími dveřmi nebo klasickým otvíracím řešením. Právě navržený systém polic na míru umožňuje maximální využití prostoru i jeho nepravidelných částí, dále pak přináší větší úložný prostor oproti klasickému řešení se standardními skříněmi.
 
Velkou výhodou je možnost využití systému vestavěných skříní jako předělu mezi částmi místnosti a tím vytvoření více místností v jedné bez radikálních stavebních prav, které jsou mnohdy nevratné nebo jsou vratné za nepřiměřených nákladů. Vestavěné skříně jsou tedy svou flexibilitou hlavně ideálním řešením předsíní, chodeb, spojovacích částí a místností, které je třeba nějak rozdělit. Právě zde přichází možnost pro kreativitu už u tvorby 3D návrhu vestavěné skříně, kde to může přinést nečekané možnosti a levné, avšak ergonomické, řešení celkového konceptu bytu či obytných prostor domu.

Kategorie: Magazín bydlení, Nábytek, Rekonstrukce

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce