přidat prezentaci

Vrtané studny

Stavební firmy zabývající se realizací vrtaných studen, zaznamenávají v posledních letech obrovský nárůst poptávek po tomto druhu hloubení studny. A není se čemu divit, vrtané studny nabízí spoustu výhod, které oceníte nejen v domácnosti. Vybudováním vrtané studny se stanete nezávislými na obecním či městském vodovodu, budete mít vlastní zdroj pitné vody. Investice, které do realizace vrtané studny vložíte, se Vám rychle vrátí a pak si již můžete spočítat úsporu finančních prostředků, když v dnešní době ceny za vodné neustále rostou. Při hloubení studny se využívá celého zvodnělého kolektoru a vydatnost zdroje je několikanásobně vyšší – a to platí i v případě období srážkového minima.

vrtane-studny

Vrtané studny se tedy vyznačují stálým přítokem. Jistě oceníte i krátkou dobu vrtu, z pravidla se jedná o 1, maximálně 2 dny, minimální poškození terénu a jednouchou instalaci čerpadel. Zajímavý je i ceník vrtání studní, protože ceny za vrtané studny jsou, na dnešní dobu neustálého zdražování, opravdu příznivé.

Firma Vrtané studny Dvořák Vám ZDARMA k vybudování vrtané studny nabízí ještě něco navíc. Zdarma vyhledají pramen, zdarma provedou čerpací zkoušku, zdarma vypaží PVC s atestem pro pitnou vodu, zdarma namontují zahradní odkalovací čerpadlo a zdarma máte ještě veškerou dopravu a poradenský servis od tohoto subjektu. Vrtané studny Dvořák dále provádí čistění studní, zprostředkují pro Vás hydrogeologický posudek, projektovou dokumentaci, provádí průzkumné a geologické vrty. Vrty jsou prováděny vlastní vrtnou technikou o průměrech 140, 156, 178 a 200 – samozřejmě v závislosti na daném podloží. Vrty se provádí do 30 m i nad 30 m.

Realizací vrtané studny získáte jistotu v podobě vlastní pitné vody.

Kategorie: Exteriér a zahrada, Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce