přidat prezentaci

Vyberte si pracovní oděvy přímo na míru

Pracovní oděvy jsou nedílnou součástí vybavení každé společnosti. Při jejich výběru je třeba dát pozor hned na několik velmi důležitých aspektů. Rozhodně to není pouze o vzhledu pracovního oblečení, ale i o jeho dalších charakteristikách. Společnost VEXPA s.r.o. nabízí velké množství modelů pracovních oděvů všeho druhu. Vybrat si u ní můžete klidně i pracovní ochranné pomůcky podle vašeho přání. Ostatně soustřeďme se na touto společností nabízený sortiment podrobněji.

VEXPA s.r.o. obleče každého zaměstnance

Ať už vlastníte jakkoli zaměřenou firmu, budete si moci vybrat funkční a designově povedené pracovní oděvy přímo na míru. Z nabízeného pracovního oblečení bychom mohli jmenovat například oděvy pro řemeslníky. Jedná se především o stavařské, svářečské či chemické komplety, které nejen skvěle vypadají, ale dokážou splnit veškeré bezpečnostní normy, jež se na ně vztahují. Práce v těchto oborech dokáže být mnohdy velmi nebezpečná. Jinak si ale můžete vybírat i obleků určených do kuchyně anebo pro zdravotnictví. Výjimkou nejsou ani lékařské pláště anebo komplety pro zdravotní sestry.

Šití přímo na zakázku

Vybrat si konkrétní modely můžete v různých velikostech, anebo si je nechat ušít na míru tak, jak budete potřebovat. Oblečení a také pracovní obuv musí při práci přesně sedět a daná osoba se v něm musí cítit maximálně pohodlně. Je-li tomu tak, pak jsou logicky nahoru i pracovní výkony konkrétního zaměstnance.

Vlastní potisk oděvů

Velkou výhodou objednání si pracovního oblečení u společnosti VEXPA s.r.o. je i to, že si budete moci nechat vyrobit i speciální potisk textilu. Zmiňovaná firma totiž disponuje vlastní tiskárnou. Patříte-li spíše mezi příznivce nášivek, pak také nebude problém. V šicí dílně si lze vybrat taková loga, která vám budou vyhovovat a budou reprezentovat vaši společnost. Na veškeré služby se navíc vztahuje i poskytnutí náhradního plnění.

01-pracovni-odevy

Kategorie: Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce