přidat prezentaci

Využijte poradenství firmy CERPAD

Rekonstrukce panelových ale i bytových domů jsou velmi nákladné a jejich naplánování a pozdější realizace trvá i několik měsíců. Celkový projekt rekonstrukce panelových domů je tak potřeba dobře promyslet a ideálně konzultovat s firmou, která má v tomto oboru dostatek zkušeností a dokáže tak vašemu družstvu nebo společenství poradit dodavatele, dobré partnery a možnosti, jak ušetřit nemalé peníze.

Poradenství přitom firma CERPAD nabízí nejen v oblasti panelových, ale také bytových domů a zvládne vám poradit i s různými dotacemi nebo energetickými normami, které domy musí splňovat. Rekonstrukce bytových domů pak může být díky našemu poradenství výrazně levnější a díky spolehlivým radám se vyhnete podvodným firmám, které vydělávají na nic netušících klientech. Všechny námi doporučené firmy jsou navíc prověřené a je tak garantována jak jejich spolehlivost, tak i kvalita jejich služeb.

Ceny našeho poradenství jsou přitom velmi příznivé a v konečné fázi tak můžete díky nám ušetřit více peněz, nežli za rady vůbec utratíte. Objednat si naše služby přitom můžete přímo na našich webových stránkách nebo také přes telefon, který je dostupný takřka 24 hodin denně.

Postarejte se o všechny potřebné záležitosti

Dosáhnout na dotace od státu nebo Evropské unie není vůbec snadné a mnohdy je potřeba znát spoustu směrnic a zákonů, které se k těmto dotacím vztahují. Naštěstí však existuje i jiné řešení a to v podobě poradenské firmy, která vám s čerpáním dotací pomůže a zajistí vám všechny možné finance, které jsou k dispozici.

Naše firma CERPAD vám pak pomůže čerpat dotace na kotle, ale také dotace na zateplení při rekonstrukcích domů. Kromě toho vám navíc poradí se všemi normami, které se k panelovým, ale i bytovým domům vztahují a zajistí vám tak energetický štítek, který musí povinně vlastnit každý dům v České republice. Spolu s energetickým štítkem si lze pak zajistit i průkaz energetické náročnosti budovy, který se vždy hodí a díky kterému můžete čerpat různé peníze z fondů České republiky, ale i Evropské unie.

Zajistit si poradenství u naší firmy se tak rozhodně vyplatí a díky atraktivní a výhodné ceně mnohdy ušetříte více, nežli za samotné poradenství zaplatíte. Těšit se přitom můžete také na vlídné a příjemné jednání a skvělé nasazení, díky kterému je vše vyřízeno v co nejkratší době a to přitom bez zbytečností, které by vás stáli čas a nervy. Kontaktovat nás pak můžete jak pomocí emailové schránky, tak i přes telefon, který naleznete na našich webových stránkách spolu s dalšími zajímavými informacemi o firmě a službách, které našim klientům nabízíme.

Kategorie: Ostatní, Rekonstrukce

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce