přidat prezentaci

Web makléřů pomáhá zájemcům s výběrem realitní kanceláře

Majitelé nemovitostí, kteří uvažují o jejím pronájmu nebo prodeji, si nově mohou vybrat realitní kancelář nebo realitního makléře na jednom místě. Projekt Srovnání makléřů jim umožní najít poskytovatele těchto služeb přesně podle jejich představ.

Vybírá si klient

Principem projektu je anonymní zadání požadavků, které by měli realitní makléř nebo realitní kanceláře splňovat a jaké služby mají poskytovat. Zájemci následně přijde reakce konkrétních makléřů, které si může v klidu prostudovat a vybrat si takového, jenž nejlépe odpovídá jeho představám. Dokud k tomu klient nedá souhlas, žádný z nich neuvidí jeho kontaktní údaje.

Následně uchazeč zvolí konkrétního poskytovatele služby a umožní mu, aby jej mohl kontaktovat. Pokud si ze zaslaných nabídek žádnou nevybere, nic se samozřejmě neděje, je to pouze na něm. S případným rozhodováním, kterého makléře zvolit, mu mohou pomoci reference realitních kanceláří, jejichž autory jsou předcházející klienti.

Služby portálu jsou zdarma

Za zprostředkování kontaktu mezi majitelem nemovitostí a poskytovatelem realitních služeb se nic neplatí, provoz portálu hradí sami makléři. Výhodou je rovněž výrazná úspora času, protože stačí zadat jednu poptávku a následně si vybírat z komplexní nabídky více realitních kanceláří. Portál navíc dává prostor pouze osvědčeným firmám, což minimalizuje případná rizika plynoucí z neznalosti detailní situace na realitním trhu.

Významné portfolio makléřů samozřejmě projekt nabízí v případě realitních kanceláří v Praze, nicméně portál působí v osmi desítkách českých a moravských měst. Další města, stejně jako další poskytovatelé služeb, do něj průběžně přibývají. Pokud tedy potřebujete například služby realitní kanceláře v Brně, Plzni, Kroměříži či Šumperku, určitě vám rovněž pomůže najít správného makléře odpovídajícího vaším představám.

Kategorie: Realitní kanceláře

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce